Policija tęsia reidus prieš baikerius – stabdė kriokiančius ir lakstančius motociklus

Ketvirtadienį vakare, 21-23 val., Klaipėdos apskrities Kelių policija vykdė reidą, kurio metu tikrino Klaipėdos miesto gatvėmis važiavusio transporto greitį.

Pareigūnai, reaguodami į gyventojų ir uostamiesčio svečių nusiskundimus, buvo itin principingi tiems vairuotojams, kurie vasaros vakarais Klaipėdos miesto gatves pasirenka pramogai: lenktynėms bei triukšmui sukelti.

Kelių policininkai reido metu patikrino ir su prevencijos tikslu pasikalbėjo su 30 motociklininkų.

25 įvairių transporto priemonių (tarp jų – 4 motociklų) vairuotojams paskyrė baudas už miesto ribose viršytą greitį.

Artėjant rugsėjui ir mokslo metų pradžiai Kelių policija rengiasi suaktyvinti visokio pobūdžio reidus ir prašo eismo dalyvių atidumo taisyklėms, supratingumo, jau nekalbant apie chuliganiško vairavimo vengimą.

Policijos reidas prieš baikerius – atima TA dėl kriokiančių motociklų

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad Lietuvos policija pastaruoju metu sulaukia nemažai gyventojų nusiskundimų dėl motociklininkų gatvėse keliavo triukšmo bei didelio jų važiavimo greičio.

Teigiama, kad baikeriai dažniausiai gatves šturmuoja vėlyvu paros metu (21-3 val.), kai aplink tvyro ramybė ir tyla.

Paskutinio reido metu net 8 motociklai (7 Mažeikiuose, 1 Telšiuose) ir du automobiliai (Mažeikiuose) buvo palydėti į VĮ „Techninių apžiūrų centrą“, kur buvo atliekamas garso patikrinimas.

Nustačius, jog trijų motociklų (2 Mažeikiuose, 1 Telšiuose) ir dviejų automobilių skleidžiamas garsas viršija techninėje transporto priemonių charakteristikoje nustatytą garsą, šioms transporto priemonėms buvo panaikinti techninės apžiūros dokumentų galiojimai.

Su dviračių transporto priemonių vairuotojais bei kai kurių jų tėvais taip pat buvo vykdomi profilaktiniai pokalbiai, kurie, kaip tikimasi, ateityje padės užkirsti kelią panašaus pobūdžio pažeidimams.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus