Policija: už pasivažinėjimą tiltu vaikinui atimta teisė vairuoti

Viešoje erdvėje pasirodžius informacijai, kaip „BMW“ automobilis dideliu greičiu važiuoja Baltosios rožės pėsčiųjų tiltu, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ėmė aiškintis šio įvykio aplinkybes.

KELIŲ CHULIGANAS: ANT PĖSČIŲJŲ TILTO SU BMW PRASUKINĖJO RATUS

Nustatyta, kad automobilį vairavo aštuoniolikmetis vaikinas, kuriam už chuliganišką vairavimą paskirta 225 eurų bauda ir vieneriems metams atimta teisė vairuoti.

Šį mėnesį Dainų slėnyje tai jau ketvirtas chuliganiško vairavimo atvejis. Vasario 5 d. trims jaunuoliams taip pat buvo atimta teisė vairuoti už tai, kad Dainų slėnio aikštelėje „piešė saules“.

 

Tiesa, tai dar ne istorijos pabaiga. Vaikinas atsakė tik už padarytą Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Tačiau taip pat dar turės atlyginti nuostolius ant tilto.

Alytaus miesto savivaldybės administracija nuostolius kol kas tik nustatinėja.

„Azartiškas pasivažinėjimas nepraėjo be pasekmių – sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis. Tikslią žalą šiuo metu įvertinti sunku, nes apatinės dangos pažeidimas turės įtakos visam tiltui“, – pridūrė administracija.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Prijaučiantis
    22 vasario, 13:04 Prijaučiantis

    Jo, vaikinas prisivažinėjo… Turbūt nepagalvojo, kad gali dangą sugadint? Gal aukščiausia bausme nubauskim? O gal visus kietus visų „pasivažinėjimus“ jam prikabinkim? Juk mes patys nebuvom jauni…

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus