Ponas Bynas parduoda išskirtinį automobilį – „Mercedes-Benz 500E“

Visi puikiai pažįstame aktorių Rowaną Atkinsoną dėl pono Byno vaidmens, tačiau iki šiol nedaugelis žino, kad šis žmogus itin didelis automobilių entuziastas.

Jo garaže galima rasti ne tik visiems puikiai pažįstamą „Mini Cooper“ automobilį ar purpurinės spalvos „McLaren F1“, bet ir daug kitų automobilių.

Šį kart iš savo spintos į dienos šviesą R. Atkinsonas ištraukė ne ką mažiau dėmesį traukiantį „Mercedes-Benz 500E“ automobilį, kurį parduos aukcione.

1991 metais pagamintą W124 kėbulo „MB 500E“ R. Atkinsonas nusipirko visiškai naują ir savo rankose išlaikė keturis metus.

Tuomet automobilis buvo parduotas kitam vairuotojui, kol galiausiai – 2017 metais – R. Atkinsonas jį nusipirko atgal.

Kuo išskirtinis būtent šis modelis, jau nekalbant, kad turi 5 litrų jėgainę?

Teigiama, kad tai vienas iš 29 egzempliorių, kurie buvo importuoti į Didžiąją Britaniją su vairu kairėje pusėje.

Kalbant apie variklį, tai V8 5 litrų jėgainė su automatine pavarų dėže šiam monstrui nuo 0 iki 100 km/val. leidžia įsibėgėti per 5,5 s ir pasiekti maksimalų 260 km/val. greitį.

Skelbiama, kad šis automobilis ne tik priklausė žymiam Britų aktoriui R. Atkinsonui, tačiau per savo gyvenimą reguliariai puikavosi ant žurnalų automobilių entuziastams.

Nurodoma, kad šis automobilis turi pilną serviso istoriją ir galiojančią techninę apžiūrą.

Tiesa, automobilio rida taip pat įspūdinga – nuvažiavęs šis monstras 310 tūkst. kilometrų ir buvo eksploatuojamas nuolatos.

Visgi pabrėžiama, kad jo būklė – labai gera.

Šiomis dienomis tokie automobiliai jau tampa kolekciniais, o jų kainos prasideda nuo 30 tūkst. eurų ir kopti gali iki 150 tūkst. eurų – priklausomai nuo būklės, ridos ir istorijos.

Kiek kainuoja R. Atkinsono W124 500E – neskelbiama.

Tačiau kam pavyks įsigyti šį automobilį bus labai laimingas benzingalvis.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus