Prajuokino vaizdas – Ukrainos policininkai važinėja lietuviškos registracijos BMW

Ukrainoje jau kuris laikas daugėja transporto priemonių su europietiškais valstybiniais numeriais, tarp kurių – lietuviškos registracijos numeriai.

Viešojoje erdvėje galima rasti ne vieną publikaciją, kad Ukrainoje sparčiai daugėja automobilių su lietuviškais numeriais.

Praėjusiais metais netgi automobilių prekybininkai pastebėjo suaktyvėjimą turguje, kai prekeiviai iš Ukrainos graibstė iki kelių tūkstančių eurų vertės automobilius.

Socialinėje erdvėje paviešinta vaizdo medžiaga, kad su lietuviškos registracijos valstybiniais numeriais Kijeve važinėja net policijos pareigūnai.

Įraše užfiksuotas 5 klasės BMW, o jo vairuotojas ir keleiviai dėvi Ukrainos policijos uniformas.

Tikėtina, jog tai vairuotojo asmeninis automobilis, tačiau galima išgirsti gandų, kad net pati Ukrainos policija turi žymėtą tarnybinį automobilį su lietuviškais numeriais.

Kuomet ukrainiečiai pradėjo šluoti iš Lietuvos senus automobilius daugelis džiaugėsi, kad tokiu būdu Lietuvoje neliks nereikalingų senienų.

Tačiau išryškėjo kita bėda – apsukrūs verslininkai atvežę į Ukrainą automobilį iš Lietuvos, jo neregistruoja. Tokiu būdu išvengiami muito mokesčiai, kurie pabrangintų automobilį 2-3 kartus.

Taip pat užfiksuota atvejų, kai įvykus eismo įvykiui policijos skambučio sulaukdavo pardavėjas iš Lietuvos, nes jis registruose nurodomas, kaip paskutinis savininkas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus