Pričiupo pareigūnę: už kyšius atleisdavo nuo KET pažeidimų

Beveik du dešimtmečius policijoje dirbusi pareigūnė įtariama kyšininkavimu. Įtariama, kad pareigūnė imdavo pinigus iš Kelių eismo taisyklių pažeidėjų (KET) už tai, kad išvengtų baudų arba jos būtų mažesnės.

„Pareigūnė nuo pareigų nušalinta, kad būtų greičiau ir nešališkiau ištirtos galimai padarytos įtariamos nusikalstamos veikos ir užkirsta galimybė įtariamajai daryti naujas nusikalstamas veikas“, – teigė Izabelė Bočkienė, Pokuratūros atstovė spaudai.

Pasitvirtinus įtarimams pareigūnei gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

Policijos departamentas praneša, kad Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str., 227 str. ir 228 str., dėl kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo tarnyba.

Vasario 5 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšininkavimo.

Pareigūnė antradienį nušalinta nuo tarnybos trims mėnesiams.

17 metų tarnybos stažą turinčiai pareigūnei paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK vadovybė akcentuoja, kad neteisėti pareigūnų veiksmai netoleruojami ir vertinami principingai.

Vidaus kontrolės priemonės Kauno apskrities policijoje nuolat vykdomos ir ateityje toliau bus aktyviai atliekamos.

Apie neteisėtus pareigūnų veiksmus galima pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 37) 303 050 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad praėjusių metų pabaigoje policija sulaikė kyšininkavimu įtariamą Kelių policijos pareigūną.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus