Priminimas: nuo šeštadienio eismas per Vokės upės tiltą nukreipiamas apylanka

Vilniaus savivaldybė primena, kad nuo kovo 24 d. eismas per Vokės upės tiltą bus nukreipiamas apylanka: J. Tiškevičiaus, Galvės ir V. A. Graičiūno gatvėmis.

Specialistams įvertinus senojo tilto konstrukcijų pokyčius, nuo šeštadienio transporto eismas per Vokės upės tiltą laikinai draudžiamas. Avarinės būklės tiltas bus demontuotas ir dar kitų metų pavasarį planuojama pradėti naujo tilto statybas.

Tiltas per Vokės upę senajame Gardino plente per daugiau kaip 80 metų nebuvo nė karto rekonstruotas. Šiuo tiltu per parą vidutiniškai pervažiuoja apie 1000 transporto priemonių.

Demontavus senąjį tiltą, bus pastatytas naujas gelžbetoninis tiltas, kuriuo galės važiuoti ir krovininis aptarnaujantis transportas, nes iki šiol juo buvo leidžiama važiuoti tik transporto priemonėms, sveriančioms ne daugiau kaip 3 tonas.

Pastačius 11 m pločio, 24 m ilgio naują tiltą, bus įvestas dvipusis transporto eismas, įrengti šaligatviai, padidės eismo saugumas, pagerės Panerių seniūnijos gyventojų susisiekimas su aplinkiniais rajonais. Naujojo tilto statybos darbus ketinama užbaigti kitąmet.

Savivaldybė atsiprašo gyventojų už laikinus nepatogumus. Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis Kelių eismo taisyklių, stebėti kelio ženklus, esant galimybėms rinktis kitus maršrutus.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. OLGA
    sausio 16, 00:19 OLGA

    Idomu kam mes butumem dekingi už sušikta plana ,sunaikinta šventa ramybe ir sugadint ora musu gatveje?Daug triukšmo,tiltas toliau puna,žmonems liko vaikščioti nesaugiu tiltu ir nekas vevyksta jau beveik metus.Mero akiplešiška šipsenele irode aplankes tilta, kad jam i tokius nekus nera laiko reagoti.Tiltas irašitas i istorinius paveldus,o kaip iprasta istorines vertibes kol negrius tada atsiras gerasis dede ,kuris savo naudai atstatis ir neva vargšems žmonems padaris givenima patogesni.Vis del to idomu, kiek laiko dar tičiosis musu valdžios atstovai iš musu gatves žmoniu?!!!

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus