Prisidirbo: užfiksavo chuliganišką „Audi“ elgesį autostradoje

Antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai patruliuodami Kaišiadorių r., kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda 72 km, užfiksavo Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėją.

Vyras ne tik stipriai viršijo maksimalų leistiną greitį, bet ir chuliganiškai vairuodamas automobilį „Audi A6“ sudarė itin pavojingas situacijas kelyje kitų vairuotojų atžvilgiu.

Apie 13.15 val. pareigūnai užfiksavo 164 km/h greičiu važiuojantį automobilį „Audi A6“, kuomet šiame kelyje maksimalus leistinas greitis yra 130 km/h.

Vien šiuo KET pažeidimu automobilio vairuotojas neapsiribojo.

Pareigūnų automobilyje įrengta vaizdo stebėjimo kamera užfiksuota, kaip automobilis dideliu greičiu lenkia kitas transporto priemonės iš dešinės pusės, kelkraščiu.

Tokiais veiksmais vairuotojas ne tik sudarė pavojingas situacijas kelyje, bet ir kėlė didelį pavojų savo ir kitų eismo dalyvių saugumui.

Vairuotojui (gim. 1981 m.) surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 4 d., už nustatyto greičio viršijimą bei pagal 420 str. 1 d., už pavojingą ir chuliganišką vairavimą, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą.

Už tai vyrui gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti atėmimas iki 24 mėnesių.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus