Radus sprogmenį sostinėje uždaroma Upės gatvė

Pirmadienį 10 val. 37 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Sostinės Konstitucijos pr., prie „Forum Palace“, vykdant kasimo darbus, aptiktas sprogmuo.

10 val. 53 min. įvestas planas „Skydas“.

Paaiškėjo, kad rasta apie 100 kg svorio aviacinė bomba.

Jos nukenksminimas, specialistų vertinimu, gali būti ypač sudėtingas ir pavojingas:

bomba yra su sprogstamąja medžiaga ir aktyviu sprogdikliu, todėl, dabar turimais duomenimis, veikiausiai negali būti pakankamai saugiai išvežta sunaikinti.

Laukiama atvykstant daugiau specialistų iš Lietuvos kariuomenės inžinerijos bataliono Kaune ‒ jie bandys sprogmenį nukenksminti vietoje.

Numatoma, kad darbai gali užtrukti iki paros laiko.

Visą laiką, kiek tik jo prireiks šiai problemai spręsti, bus draudžiama įeiti ir įvažiuoti į Upės gatvę ‒ atkarpa nuo CUP (važiuojant nuo miesto centro) iki „Forum Palace“.

Vairuotojų ir gyventojų prašome supratimo ir bendradarbiavimo, rekomenduojama vengti važiuoti arti įvykio vietos ir rinktis atokesnius, alternatyvius kelionių maršrutus.

Specialiosios tarnybos prašo visų vairuotojų, kurie palikę savo transporto priemones aikštelėje prie „Forum Palace“ nuo Upės g. pusės, paimti savo automobilius ir parkuoti juos kitose aikštelėse.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus