„Regitra“ paskelbė naujus numerius – išsirinkite raidžių derinį

VĮ „Regitra“ paskelbė naują raidžių derinių sąrašą.

Nuo šiandien galima užsisakyti numatomus gaminti numerio ženklus, kurių raidžių kombinacijos prasideda raide „L“.

M, N kelių transporto priemonių kategorija:

LAA, LAB, LAC, LAD, LAE, LAF, LAG, LAH, LAI, LAY, LAJ, LAK, LAL, LAM, LAN, LAO, LAP, LAR, LAS, LAT, LAU, LAZ, LBA, LBB, LBC, LBD, LBE, LBF, LBG, LBH, LBI, LBY, LBJ, LBK, LBL, LBM, LBN, LBO, LBP, LBR, LBS, LBT, LBU, LBV, LBZ, LCA, LCB, LCC, LCD, LCE, LCF, LCG, LCH, LCI, LCY, LCJ, LCK, LCL, LCM, LCN, LCO, LCP, LCR, LCS, LCT, LCU, LCV, LCZ.

Istorinėms:
H nuo 00601 iki 99999

Elektromobiliams:
EV nuo 2301 iki 9999

O kategorija:
ML, MM, MN, MO, MP, MR, MS, MT

L kategorija:
HH, HJ, HK

BAH, BAJ, BAK, BAL, BAM, BAN, BAO, BAP, BAR, BAS, BAT, BAU, BAV, BAZ

Istorinėms:
H nuo 0301 iki 9999

VĮ „Regitra“ siūlo galimybę iš anksto užsisakyti (rezervuoti) pageidaujamus derinius iš numatomų gaminti ženklų serijų. Užsisakyti galima elektroniniu būdu arba transporto priemonių registravimo paslaugas teikiančiame „Regitros“ padalinyje.

Dažniausiai renkasi inicialus, svarbias datas ir modelių pavadinimus

Remiantis statistika, automobilių savininkai labiausiai pageidauja skaičių kombinacijų su 3 vienodais skaičiais: 999, 888, 777, 666, 555 ir 111, taip pat populiarūs 001 bei 007 deriniai.

Kaip pastebi „Regitros“ specialistai, dažniausiai žmonės renkasi tokias raidžių ir skaičių kombinacijas, kurios jiems būtų svarbios ir sutaptų su jų vardo ar pavardės trumpiniais, svarbiomis datomis ar kt.

„Lietuviai mėgsta pasirinkti numerio ženklus, atspindinčius vairuojamo automobilio modelį ar markę.

Na, o įmonės neretai pasirenka vienodą raidžių kombinaciją ir ja paženklina visus jai priklausančius automobilius.

Esame pastebėję ir tokią tendenciją, kad vežėjai savo vilkikams ir puspriekabėms parenka panašias skaičių kombinacijas, pavyzdžiui: 020, 030, 040. Taip esą paprasčiau juos administruoti“, – teigia „Regitros“ Transporto priemonių registracijos vyr. specialistas Antanas Raudonis.

Internetu renkantis patinkančią kombinaciją iš jau pagamintų numerio ženklų, kaina – 35 Eur, o jei renkamasi iš numatomų gaminti pačių populiariausių derinių, tokiu atveju numerio ženklai gali kainuoti nuo 150 Eur iki 250 Eur.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus