Reidas Klaipėdoje: ankstų rytą įkliuvo pagiringi vairuotojai

Kelių policijos ir Patrulių rinktinės pareigūnai tiek šeštadienį, tiek sekmadienį po kelias valandas skyrė policinėms priemonėms, kurias organizavo ne tik uostamiestyje, bet ir Klaipėdos, Plungės, Skuodo rajonuose.

Visais atvejais policinių prevencijos priemonių tikslas buvo neblaivių ar apsvaigusių nuo kitų medžiagų vairuotojų nustatymas ir vairavimo, esant tokiai būklei, užkardymas.

Šeštadienio vakarą, 19-22 valandomis, dviejų minėtų padalinių pareigūnai stabdė transporto priemones Klaipėdos rajone. Jie patikrino 85 vairuotojus, nustatė 10 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, iš kurių sunkiausias – vairavimas be teisės tai daryti.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 22-2 val., policijos pareigūnai dirbo Plungės ir Skuodo rajonuose. Viename ir kitame jie sustabdė 75 transporto priemones, aptiko 6 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Sekmadienio naktį bei paryčiui, nuo 3 iki 5:30 val., automobiliai jau buvo stabdomi Klaipėdos mieste. Policijos pareigūnų teigimu, vairuota gana taisyklingai, nustatyti tik 3 taisykles pažeidę žmonės. Du vairavusieji buvo pavartoję alkoholio, bet iki įstatymo leistos ribos jie į alkoholio matuoklius „neįpūtė“: 0,19 ir 0,2 promilės.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus