Rekordinis girtumas: 3,3 prom. įpūtusi alytiškė ant šaligatvio partrenkė vyrą

Antradienio popietę sunkiai apgirtusi alytiškė nesuvaldė automobilio ir partrenkė šaligatviu ėjusį garbaus amžiaus vyrą. Moters pripūstos promilės gali varžytis dėl šių metų rekordo, kai alkotesteris nustatė 3,30 prom. girtumą.

Policija praneša, jog antradienio popietę, apie 14.00 val. Alytuje, Putinų–Pramonės gatvių žiedinėje sankryžoje įvyko eismo įvykis.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, jog girta 47 m. moteris vairavo automobilį „VW Jetta“, kurio įvažiavusi į žiedinę sankryžą nesuvaldė.

Slydęs automobilis užvažiavo ant vejos ir nulėkė link šaligatvio, kur partrenkė 71 m. pėsčiąjį.

Sužeistas vyras dėl patirtų sužalojimų pristatytas į Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninę.

Policijos pareigūnai automobilio vairuotojai nustatė sunkų, 3,30 promilės girtumą. Moteris po eismo įyvkio buvo sulaikyta ir uždaryta į policijos areštinę.

Antradienį Alytuje panašiu laiku įvyko dar viena avarija.

Kaip praneša policija, eismo įvykis nutiko apie 13 val. kelio Valkininkai–Daugai–Alytus 26-ame km.

Pirminiais duomenimis, Alytaus r. savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ automobilis „Renault Master“, išvažiuojant iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu – miškavežiu „Volvo FH 12“ su priekaba.

Smūgio būta tokio stipraus, kad eismo įvykio metu žuvo automobilio „Renault Master“ vairuotojas ir kartu važiavęs 48 m. keleivis. Dar vienas 55 m. keleivis dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus