Rinkiminis smegenų asfaltavimas: kodėl Matijošaitis siekia įgelti Masiuliui?

Juoda katė perbėgo tarp Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir susisiekimo ministro Roko Masiulio.

Kauno meras pasiuto, kad pagrindinė šalies autostrada apgailėtina – visur lopai ant lopų.

Maža to, per mažai dėmesio skiriama Kauno keliams, tiltams ir viadukams, o dėl visa to kaltas susisiekimo ministras R. Masiulis, kuris žarstė pažadus, tačiau neva tai nieko neįgyvendino.

„Autostrados turi būti mūsų Lietuvos vizitinė kortelė, jau nekalbu apie kaimus, kur visur žadėjo sudėlioti asfaltus, o čia važiuojame per lopus. Juokingai atrodo“, – piktinosi Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Taip pat Kauno meras kvietė susisiekimo ministrą atvykti į laikinąją sostinę ir pasimokyti, kaip turi būti tvarkomi keliai.

Visgi R. Masiulis abejoja, ar tikrai reikia mokytis iš Kauno, kaip asfaltuoti kelius, ir pasiūlė kiekvienam žiūrėti savo darbo.

„Aš pats žinau, kad autostrada nėra ideali, bet viskam lėšų neužtenka. Kiekvienas geriau žiūrėtų savo darbo, o ne per petį kitam“, – pastebėjo susisiekimo ministras R. Masiulis.

Taip pat ministras pridūrė, kad reikia suprasti, jog kiekvieno miesto meras galvoja apie save, o jo darbas galvoti apie valstybę, matyti visą didelį paveikslą – ko visai valstybei reikia, o ne tik vienam miestui.

Ar tikrai rūpi asfaltas, o ne karūna?

O dabar įdomiausia – kodėl vyksta kivirčas tarp šių dviejų vyrų?

Viskas prasidėjo nuo to, kad susisiekimo ministras Rokas Masiulis kritikuoja premjerą Saulių Skvernelį, o galutinis žibalas į ugnį įpiltas po to, kai R. Masiulis iš Klaipėdos uosto vadovo posto atleido Arvydą Vaitkų.

Priminsime, kad A. Vaitkus kandidatavo dėl Klaipėdos mero kėdės, o į rinkimus ėjo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašu.

V. Matijošaitis įtaria, kad R. Masiulis dirba konservatoriams, tuo tarpu V. Matijošaitis – su valstiečiais.

„Aš matęs ir premjerų, ir ministrų, kurie maitindavo pažadais ir tie pažadai ir liko pažadai. Tai ačiū Dievui dabar premjeras nors nežada, o realiai ką pasako – tą daro“, – liaupsų premjerui negailėjo V. Matijošaitis.

Tuo tarpu susisiekimo ministras visą šį šaršalą vertina kur kas paprasčiau.

„Sakyčiau, kad tai labiau politinės insinuacijos. Daugiau susilaukiu kritikos po p. Vaitkaus atleidimo, nuo ko viskas ir prasidėjo“, – pastebi R. Masiulis.

Panašu, kad jei prezidentu taps S. Skvernelis, tai premjero postas bus siūlomas V. Matijošaičiui, o jei nugalės Ingrida Šimonytė – premjeras taps R. Masiulis.

Tai ar tikrai rūpi asfaltas ir duobės, o ne karūna?

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus