Rugsėjo mėnesį daugiau nei pusė Kelių eismo taisyklių pažeidėjų – neblaivūs

Prasidėjus naujiems mokslo metams ir suintensyvėjus automobilių srautams, policijos pareigūnai Telšių, Kelmės, Mažeikių ir Akmenės rajonuose vykdė policines priemones eismo dalyvių saugumui užtikrinti.

Per pirmas dvi rugsėjo savaites Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai stabdydami pavienes transporto priemones ir vykdydami reidus užfiksavo 53 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Rugsėjo 1-16 dienomis, 17 vairuotojų sėdo prie automobilio vairo būdami neblaivūs, 3 iš jų grėsmę kitų asmenų saugumui kėlė ne tik sėsdami neblaivūs prie vairo, bet tuo pačiu ir neturėdami teisės vairuoti, kai tokia teisė nėra įgyta. Dar 2 vairuotojai teisę vairuoti buvo praradę, tačiau to nepaisydami vairavo transporto priemones.

11 asmenų važiavo dviračiais būdami apsvaigę nuo alkoholio. Dviračiu važiavusiam rekordininkui alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,89 promilės girtumas.

Visi vairuotojai buvo demaskuoti ir tokiu būdu jų bandymas suderinti alkoholio vartojimą ir transporto priemonių vairavimą buvo nutrauktas. Ypatingą pavojų eismo saugumui kėlę neblaivūs vairuotojai privalės sumokėti tūkstantines baudas, o taip pat ir atsisveikinti su teise vairuoti transporto priemones.

Išaiškinti ne mažiau svarbūs kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai, tokie kaip:

  • 7 vairuotojai keldami pavojų kitiems eismo dalyviams sėdo prie automobilio vairo neturėdami tokios teisės.
  • 6 asmenys vairuodami kalbėjo mobiliojo ryšio priemonėmis naudodamiesi rankomis.
  • Dar 5 vairuotojai pažeidė naudojimo saugos diržais taisykles, t. y. važiavo neprisisegę.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai nuolat vykdydami automobilių vairuotojų, keleivių, dviratininkų ir kitų eismo dalyvių kontrolę siekia, kad visi eismo dalyviai jaustųsi saugiai, o pažeidėjai taptų sąmoningesni ir nekartotų padarytų pažeidimų, todėl ir toliau bus vykdomos prevencinės priemonės, didžiausią dėmesį sutelkiant neblaivių ir teisės vairuoti neturinčių eismo dalyvių kontrolei.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus