Ruošiasi išskirtiniam reidui – kokių priemonių imsis policija?

Lietuvos policija praneša, kad kitą savaitę visoje šalyje vykdys plataus masto specialias policines priemones, kurių metu tikrins vairuotojus.

Šių metų rugsėjo 17–23 d. Europos kelių policijos tinklas TISPOL inicijuoja tarptautinę eismo kontrolės priemonę „Dėmesys į kelią“ (angl. „Focus on the Road“).

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad šios priemonės metu policija fiksuoja net menkiausią greičio viršijimą.

Stacionarūs greičio matuokliai nustatomi su „nuline“ tolerancija. Tai reiškia, kad net ir keliais kilometrais greitį viršiję vairuotojai yra fiksuojami.

Vykdant tarptautinę eismo kontrolę nubaudžiami tūkstančiai vairuotojų, vienaip ar kitaip pažeidę Kelių eismo taisykles.

Taip pat rugsėjo 19 d. bus vykdomas projektas EDWARD – Europos diena be žūčių kelyje (angl. „European Day without a Road Death“).

Šio projekto tikslas – atkreipiant visuomenės dėmesį į eismo saugumą keliuose, vykdyti įvairias priemones, siekiant, kad rugsėjo 19 d. Europos keliuose nežūtų nė vienas žmogus.

Tarptautinė eismo dalyvių sąmoningumo ir saugaus eismo propagavimo akcija prasidės Ispanijoje ir keliaus per Airiją, Jungtinę Karalystę, Belgiją, Liuksemburgą, Vokietiją, Prancūziją, vyks Skandinavijos šalyse, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus