Savaitgalį – baikerių sezono atidarymas

Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį motociklininkai Lietuvoje skelbia sezono atidarymą – visi Lietuvos baikeriai iš žiemos miego prikelia savo plieninius žirgus ir išrieda į gatves.

Vilniaus regiono baikeriai šeštadienį rinksis 12 val. prie „Siemens“ arenos, kur smalsuoliai gali pasigrožėti didele motociklų įvairove – nuo klasikinių „čoperių“, sportinių „britvų“ ar perdarytų motociklų, „oldschool“ tipo.

Baikerių sezono atidarymo nuotraukos:

Kaip praneša renginio organizatoriai, renginio misija ir tikslas – pranešti visuomenei, jog po žiemos sezono, į miesto gatves, vėl išrieda tūkstančiai dviračių motorinių transporto priemonių puoselėti motociklininkų kultūrą bei tradicijas.

Renginys taip pat yra ir edukacinio pobūdžio – skatinamas atsakingas visuomenės požiūris į eismo saugumą, bei stiprinami visuomenės ir motociklininkų bendruomenės santykiai, bei savitarpio pagarba.

Renginys yra nemokamas ir skirtas visai šeimai. Pranešama, jog bus įrengta atskira pramogų zona vaikams – 100 metrų pripučiamų atrakcionų trasa.

Per Vilnių baikeriai 15 val. važiuos šiuo maršrutu: „Siemens“ arena–Kalvarijų g.–Kareivių g.–O. Milašiaus g.–Lizdeikos g.–Antakalnio g.–Žygimantų g.–A. Goštauto g.–Geležinio Vilko g.–Laisvės pr.–Ateities g.–Kalvarijų g.–„Siemens“ arena.

Šventę organizuoja Vilniaus regiono baikerių klubai.

Baikerių sezono atidarymo nuotraukos:

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus