Savaitgalį eismo įvykiuose nukentėjo 21 žmogus

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, savaitgalį, kovo 16–18 dienomis, mūsų šalies keliuose įvyko 18 eismo įvykių. Laimei, eismo įvykių, kuriuose žūtų žmonės neįvyko, tačiau įvairiose eismo nelaimėse buvo sužeistas 21 žmogus. Tarp sužeistųjų – 4 nepilnamečiai. Trys vaikai buvo sužeisti penktadienio eismo įvykiuose, vienas vaikas sužeistas sekmadienį.

Per tris savaitgalio paras pareigūnai keliuose nustatė 71 neblaivų vairuotoją, 28 girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės. Neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius, kuriuose buvo sužeisti žmonės ir 9 techninius eismo įvykius. Savaitgalį policijos pareigūnai užregistravo 126 eismo įvykius, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti.

Kovo 16 d., penktadienio pavakarę, 17.30 val. Panevėžio r., kelio „Via Baltica” atkarpoje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, 35 metų vairuotojas, vairavęs krovininį automobilį „MAN“, buvo neatidus, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atstumo ir atsitrenkė į jam priekyje ta pačia kryptimi važiuojantį ir ketinantį sukti į kairę pusę automobilį „Audi A6“, kurį vairavo 43 m. vyras.

Po smūgio lengvasis automobilis buvo nublokštas į priešpriešinę eismo juostą, kur susidūrė su automobiliu „Volvo V40“. Įvykio metu buvo sužeisti trys pastarajame automobilyje važiavę žmonės – 29 m. vairuotojas, kartu važiavusi 27 m. moteris ir 7 metų berniukas. Vaikas dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių.

Penktadienio vakare, 21.32 val. Vilniuje, P. Žadeikos g., automobilio „Mercedes Benz C200“ 19-metis vairuotojas, važiuodamas atbulas kliudė iš kito automobilio išlipusį 47 m. vyrą ir sužalojo jam koją. Sužeistasis gydomas ambulatoriškai.

Penktadienį, prieš vidurnaktį, 23.20 val., Vilkaviškio r., Pilviškių sen. Leitmargių kaime, 25 m. vyras, vairavo neįregistruotą keturratį neturėdamas teisės vairuoti ir būdamas neblaivus. Tamsiame kelio ruože keturratis užvažiavo ant neblaivaus 20-mečio pėsčiojo, ėjusio keliu be šviesą atspindinčių elementų. Keturračio vairuotojas paspruko iš įvykio vietos, palikęs sužeistą pėsčiąjį, bet buvo sulaikytas, jam nustatytas 1,04 prom. girtumas.

Šeštadienio ryte, 9.49 val., Ukmergėje, Vilniaus ir Gruodžio 17-osios gatvių sankryžoje, 41 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mitsubishi Grandis“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio „Ford Galaxy“, ir pastarajam sustojus prieš pėsčiųjų perėją, į jį atsitrenkė.

Nuo smūgio automobilis „Ford Galaxy“ pajudėjo ir parbloškė pėsčiąjį, kurį buvo sustoję praleisti. Įvykio metu kelią per pėsčiųjų perėją kirtęs 41 m. vyras buvo sužeistas ir dėl kojos traumos paguldytas į ligoninę.

Šeštadienio popietę, 14.40 val., Kaune, 14.40 val. Kaune, V. Krėvės pr., 20-metis vaikinas automobiliu „Fiat Ducato“ nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė ėjusią 61 metų moterį, kuri dėl patirtų daugybinių sužalojimų komos būsenoje paguldyta į ligoninės reanimaciją.

Šeštadienio vakare, apie 18.39 val., Vilkaviškio r., Pilviškių sen., Paežerių kaime, neblaivus 26 m. vyras, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį „Dogde Grand Caravan“. Nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, neblaivus vyras nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį bei atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu buvo sužalotas kartu važiavęs neblaivus automobilio savininkas, jis paguldytas į ligoninę. Vairuotojas sužeistas nebuvo, jam nustatytas 1,97 prom. girtumas.

Sekmadienio vidurdienį, Kauno r., Babtų sen., Pagynės k., neblaivus 39 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes Benz E220“, pradėdamas važiuoti nedavė kelio jį apvažinėjusiam automobiliui „Volvo XC70“, ir su juo susidūrė. „Mercedes Benz“ vairuotojui nustatytas 1,58 prom. girtumas, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Popietę, apie 15.35 val., Kaune, Taikos pr., policijos pareigūnai sustabdė išregistruotą ir neapdraustą automobilį „Renault Scenic“, kurio keleivis, siekdamas, kad vairuotojas išvengtų administracinės atsakomybės, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams davė 40 eurų kyšį. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavakarę, 17.51 val., Panevėžio r., kelio „Via Baltica” atkarpoje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, 22 m. vaikinas, vairavęs automobilį „Honda Civic“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į dešinę, nesustojo prie „STOP“ kelio ženklo, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Citroen Xcara“ ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo nežymiai sužeistas automobilyje „Citroen“ vežamas 8 metų berniukas.

Sekmadienio vakare, apie 18.20 val., Vilniuje, Gabijos g. gyvenamojo namo kieme, Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje automobilis „Hyundai IX35“ kliudė stovintį automobilį „Toyota Yaris“ ir iš įvykio vietos išvažiavo. Po kelių minučių automobilis ir jame sėdintis vairuotojas surasti netoli esančiame kieme. Automobilyje buvęs Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas, kuris galimai ir vairavo automobilį, pasitikrinti blaivumą atsisakė.

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 22 val., Vilniaus r., ties Taurijos k., Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Honda Accord“. Persekiojimo metu pareigūnas panaudojo tarnybinį ginklą, iššovęs du kartus į orą ir keturis kartus į automobilį. Automobilį vairavusiam neblaiviam 21 m. jaunuoliui nustatytas 2,35 prom. girtumas, jis uždarytas į areštinę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus