Savaitgalį priešpriešinių susidūrimų metu žuvo 3 žmonės

Sausio 26–28 dienomis šalies keliuose įvyko 23 eismo įvykiai, sužeisti 26 žmonės. Dviejų susidūrimų metu žuvo 3 žmonės – vienas automobilio vairuotojas ir dvi keleivės.

Penktadienį–sekmadienį policijos pareigūnai išaiškino 82 neblaivius vairuotojus, pradėti 38 ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo, kai nustatytas vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės. Išaiškinta 20 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, nustatyti 497 pėsčiųjų ir dviratininkų pažeidimai.

Penktadienį, sausio 26 d. įvyko 9 eismo įvykiai. Pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti ir sužeisti 6 pėstieji.

Šiaulių rajone, krašto kelyje Šiauliai–Gruzdžiai–Naujoji Akmenė, kaktomuša susidūrus automobiliams, žuvo vieno iš automobilių keleive. Įvykis įvyko tamsiuoju paros metu, 18.30 val., neapšviestame kelyje, esant rūkui. Automobilio „Opel Astra“, vairuotoja, važiuodama nuo Šiaulių link Gruzdžių, lenkė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „BMW 320“, nespėjo grįžti į savo eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su priešinga kryptimi važiavusiu automobiliu „Honda Accord“. Po susidūrimo „Opel Astra“ automobilis kliudė lenkiamą „BMW“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Įvykio metu buvo sužeista automobilyje „Honda Accord“ priekinėje keleivio sėdynėje važiavusi 88 metų keleivė. Senjorė buvo išvežta į ligoninę, tačiau jos gyvybė apie 21.35 val. užgeso.

Šeštadienį, sausio 27 d., keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 12 žmonių. Pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti 3 pėstieji.

Apie 10.06 val. Vilniuje, Eišiškių pl., 26 m. vyras, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, slidžiame kelyje, sningant, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešpriešai važiavusiu automobiliu „Audi A4“. Įvykio metu nukentėjo ir į ligoninę paguldytas „Opel Zafira“ vairuotojas, kartu automobilyje važiavusi 54 m. keleivė ir automobilio „Audi A4“ vairuotoja dėl patirtų daugybinių sužalojimų gydomos ligoninės reanimacijos skyriuje.

Sekmadienį, sausio 28 d., įvyko 5 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės. Tragiško eismo įvykio metu žuvo du žmonės. Vidurdienį, 12.38 min. Molėtų r., rajoniniame kelyje Molėtai–Stacijavai–Smėlinka, automobilis ,,VW Passat“, vairuojamas 77 m. vyro, sningant, esant slidžiai kelio dangai, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu ,,VW Passat“, 39 m. vyro. Eismo įvykio metu žuvo pirmojo automobilio ,,VW Passat“ vairuotojas ir kartu važiavusi 76 m. keleivė, taip pat eismo įvykio metu nukentėjo kito automobilio „VW Passat“ vairuotojas, kuris dėl galvos sužalojimų paguldytas į ligoninę.

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

181

224

43

23,76

Žuvo žmonių

9

19

10

111,11

Sužeista žmonių

228

249

21

9,21

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus