Savaitgalį žuvo automobilio vairuotojas ir 11-metė mergaitė

Pirminiais duomenimis, savaitgalį, rugsėjo 7–9 dienomis, mūsų šalies keliuose įvyko 37 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 43 žmonės. Žuvo du žmonės – 62 metų vairuotojas ir 11 metų keleivė.

Tarp sužeistųjų penktadienio–sekmadienio eismo įvykiuose – 8 nepilnamečiai: dvi 11-metės automobilio keleivės, 17 m. ir 7 m. dviratininkai, 16 m. ir 15 m. mopedų vairuotojai ir 16-metis mopedo keleivis. Neblaivūs vairuotojai savaitgalį sukėlė 4 eismo įvykius.

RYTINIS REIDAS: SUSTABDYTI GIRTI NEPILNAMEČIAI – NEPAKALTINAMI

Per tris paras policija užregistravo 160 eismo įvykių, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 13 tokių įvykių sukėlė neblaivūs vairuotojai.

  • Penktadienį, rugsėjo 7 d., įvyko 19 eismo įvykių, žuvo 1 žmogus, 23 žmonės buvo sužeisti, tarp sužeistųjų – 6 nepilnamečiai.

15.56 val., Vilniuje, Subačiaus g., 58 m. vyras, neturėdamas teisės vairuoti ir būdamas neblaivus, vairavo mopedą „Yiben“, kurio kelio vingyje nesuvaldė ir atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Land Rover“. Mopedo vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 2,91 prom. girtumas, vyras susižalojo ir gydomas ambulatoriškai.

16.50 val. Kaune, Žilvičių ir Sniegenų gatvių sankryžoje susidūrė iš šalutinio kelio išvažiavęs mopedas „Piaggio“, kurį vairavo 15-metis vaikinas, ir pagrindiniu keliu važiavęs automobilis „Audi A5“.

Įvykio metu daugybinius sužalojimus patyrė mopedo vairuotojas ir kartu važiavęs 16-metis keleivis, paaugliai paguldyti į ligoninę, taip pat sužeistas automobilyje vežamas 7 metų berniukas, kuris gydomas ambulatoriškai.

19.20 val., Kėdainių r., Karūnavos k., kelyje Paliepiai–Vainikai–Mantviloniai, 62 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Golf“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Prispaustas apvirtusiu automobiliu vairuotojas įvykio vietoje žuvo.

  • Šeštadienį, rugsėjo 8 d., keliuose įvyko 12 eismo įvykių, žuvo 1 žmogus, 11-metė automobilio keleivė, 13 žmonių buvo sužeista.

17.34 val., Vilniuje, Laisvės pr., 38 metų moters vairuojamas automobilis „Toyota Rav-4“, dėl nenustatytų priežasčių nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į metalinį gatvės stulpą. Eismo įvykio metu buvo sužeistos trys 11-metės keleivės, mergaitės buvo paguldytos į ligoninės reanimacijos skyrių, tačiau vienos keleivės gyvybės išsaugoti nepavyko, mergaitė 19.50 val. ligoninėje mirė.

23.15 val. Kauno r., kelyje Zapyškis – Ežerėlis, 38 m. vyras, būdamas neblaivus, neturėdamas teisės vairuoti vairavo automobilį „Alfa Romeo“, kurio, nepasirinkus saugaus greičio, nesuvaldė. Kelio vingyje automobilis nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį ir apsivertė. Vairavusiam vyrui buvo nustatytas 1,77 prom. girtumas, vyras buvo pristatytas į Kauno klinikas.

  • Sekmadienį, rugsėjo 9 d., keliuose įvyko 6 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės.

Naktį, 3.49 val., Plungės r., Alsėdžių mstl., Varduvos g., neblaivių jaunuolių kompanija važiavo automobiliu „Ford Galaxy“, kurį vairavo 38 m. vyras, neturintis teisės vairuoti. Manevruodamas, vyras nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į pakelės griovį.

Keturi vyrai bandė stumti automobilį, tačiau nesėkmingai, pasiliko automobilyje ir, pasak jų, toliau vartojo alkoholį, kol užmigo. Atvykę pareigūnai vairavusiam 38 m. vyrui nustatė 1,72 promilė (vidutinį) girtumo laipsnį, kartu buvusiam 28 m. vyrui – 2,70 prom., 21 m. vaikinui – 2,40 prom., 32 m. vyrui – 1,42 prom. girtumą.

20.14 val., Utenos r., magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 52 m. vyras, būdamas visiškai girtas, vairavo vilkiką „DAF“ su puspriekabe, kurio nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Vilkiko vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę, jam nustatytas sunkus, 2,64 prom. girtumas.

21.59 val., Panevėžio r., krašto kelyje Paliūniškis–Vabalninkas, 63 m. vyras, būdamas neblaivus, nesuvaldė vairuojamo automobilio „Citroen Xsara Picasso“, kuris kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Įvykio metu buvo sužeistas ir ligoninėje gydomas neblaivus vairuotojas, jam nustatytas 2,11 prom. girtumas,. Taip pat sužeista ir ambulatoriškai gydoma kartu važiavusi, taip pat neblaivi 44 metų keleivė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad nepasirinktas saugus važiavimo greitis, su vairavimu nesusijusių veiksmų atlikimas ir išsiblaškymas vairuojant gali sukelti tragiškus eismo įvykius. Vairavimas – tai atsakinga veikla, būkite atsargūs ir atidūs, saugokite savo ir aplinkinių sveikatą ir gyvybę keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus