Savaitgalio eismo įvykiuose – motociklai, dviračiai ir paspirtukai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, savaitgalį, balandžio 26–28 d., mūsų šalies keliuose įvyko 35 eismo įvykiai.

Nuo kelio nuvažiavus vilkikui su puspriekabe, žuvo 57 m. vairuotojas. Penktadienio–sekmadienio eismo įvykiuose sužeisti 49 žmonės, tarp sužeistųjų – 4 nepilnamečiai, 3 vaikai buvo automobilių keleiviai, ne pėsčiųjų perėjoje partrenkta staiga į kelią įbėgusi mergaitė.

Neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius, sužeisti 6 žmonės. Vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus paspirtuku važiavęs asmuo.

  • Bemaž pusė visų savaitgalio eismo įvykių įvyko penktadienį. Pareigūnai užregistravo 16 eismo įvykių, kurių metu buvo sužeisti 23 žmonės ir 69 eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo.

Penktadienio ryte, 8.59 val. Kaune, Verkių g., išvažiuodama iš šalutinio kelio, automobilio „Audi A4“ vairuotoja nedavė kelio ir susidūrė su tiesiai pagrindine gatve važiuojančiu motociklu „Kawasaki ZZ-R 66“. Eismo įvykio metu sužalotas motociklo vairuotojas paguldytas į ligoninę.

10.16 val., Raseinių r., krašto kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, automobilio „Opel Meriva“ vairuotoja, bandydama išvengti susidūrimo su staiga iš šalutinio kelio išvažiavusiu dviračiu, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, tačiau neišvengus susidūrimo, atsitrenkė į dviratį. Eismo įvykio metu nukentėjusi dviračio vairuotoja gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje.

14.20 val. Kaune, K. Baršausko g., viešojo transporto sustojime vienas troleibusas atsitrenkė į kitą troleibusą, įvykio metu susižalojo trys keleivės, kurios buvo pristatytos į ligoninę.

Penktadienio vakare, 20.48 val., Neringoje, Kopų g., kelio ruože, kur nustatytas maksimalus 30 km/val važiavimo greitis, 21 m. jaunuolis nesuvaldė vairuojamo automobilio „BMW“, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį. Įvykio metu susižeidė jaunas vairuotojas ir 26 m. keleivė, dar du kartu važiavę keleiviai nenukentėjo.

  • Šeštadienį, balandžio 27 d., keliuose užregistruota 10 eismo įvykių, kuriuose sužeista 12 žmonių. Policijoje užregistruoti 76 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Ankstyvą šeštadienio rytą, 5.20 val., Kauno r., kelyje Garliava–Pažėrai–Veiveriai, neturintis teisės vairuoti, neblaivus 47 m. vyras, kuriam buvo nustatytas 1,33 prom. girtumas, nesuvaldė vairuojamo autopmobilio „Ford Mondeo“, kuris įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kurioje susidūrė su automobiliu “Fiat Ducato”, o šiame automobilyje važiavusi 48 m. keleivė buvo sužeista.

10.20 val., Kėdainių r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, Ruoščių kaimo ribose, 82 m. automobilio „Audi A6“ vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į priekyje posūkiui į kairę sustojusį automobilį, o po smūgio nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu buvo sužalota ir ligoninė reanimacijoje dėl daugybinių sužalojimų gydoma „Audi A6“ 82 m. keleivė.

Beveik tuo pačiu metu 10.24 val. Biržų r., kelyje Biržai–Pandėlys–Rokiškis, tiesiame kelio ruože, į automobilio „Volkswagen Passat“ galinę dalį atsitrenkė iš paskos važiavęs motociklas „Honda ST 1100“, kurio 41 m. vairuotojas ir kartu važiavusi 43 m. keleivė buvo sužeisti ir pristatyti į ligoninę.

Balandžio 27-osios popietę, 14.50 val., Kaune, Partizanų ir Pramonės g. sankryžoje, neblaivus 50-metis vyras, kuriam buvo nustatytas 1,76 prom. girtumas, važiuodamas elektriniu paspirtuku, įvažiavo į šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėją degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Ford Focus“, kuis važiavo per sankryžą degant žaliam šviesoforo signalui. Sužeistas elektrinio paspirtuko vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.

  • Sekmadienį policija užregistravo 9 eismo įvykius, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Užregistruoti 46 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Anksti ryte, 5.38 val., Vilniuje, Parko ir Linksmosios g. sankryžoje, neblaivus vyras (1,93 prom.) posūkio metu nesuvaldė automobilio, ir priešpriešinėje eismo juostoje susidūrė su kitu automobiliu, kurio vairuotoja ir keleivė buvo sužeistos.

14.26 val., Šilalės r., Bilionių k., 61 m. vyras, vairavo neįregistruotą sunkųjį keturatį motociklą, neturėdamas teisės vairuoti tos rūšies transporto priemones, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės ir vertėsi. Keturratis neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, neatlikta privalomoji techninė apžiūra, jį vairavęs vyras dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

14.55 val., Vilniaus r., magistraliniame kelyje Vilnius–Utena, automobilį „Subaru Outback“ vairavusi moteris, išvažiuodama iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindinių kelių važiavusio automobilio „Peugeot 406“, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 1,64 prom. girtumas) 43 m. Ukrainos pilietis, ir su jo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo 3 automobilių Subaru važiavę žmonės, vairuotoja, jos vyras ir 7 m. vaikas, visi sužeistieji gydomi ambulatoriška

21.42 val. Utenos r., Sudeikių mstl. Klevų g., 63 m. vyras, būdamas neblaivus (nustatytas 1,84 prom. girtumas), vairavo mopedą „Piaggio“, kurio nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio.

Sekmadienio vakare įvykęs eismo įvykis nusinešė vieno žmogaus gyvybę. 21.55 val., Klaipėdos raj., magistralinio kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda 277 km., 57 m. vyro vairuojamas vilkikas „DAF“ su puspriekabe „Schmitz“ nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies į mišką, atsitrenkė į pakelės medžius ir į kanalo šlaitą. Eismo įvykio vietoje greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo vairuotojo mirtį. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo vairuotoju kelyje pasirinkti saugų važiavimo greitį, atsižvelgti į kelio reljefą, eismo intensyvumą, matomumą. Atminkite, kad alkoholio vartojimas negali būti derinamas su vairavimu, o net mažiausias apsvaigimas gali nulemti skaudų eismo įvykį.

Saugokite save ir aplinkinius kelyje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus