Seimo nariai automobiliams negaili – valdiškus pinigus ištaško iki paskutinio cento

Seimo nariai gauna ne tik algą, bet ir pinigų kanceliarinėms lėšoms. Per metus kiekvienas Seimo narys gauna 10 757,4 eurų.

Dauguma Seimo narių ištaško visas skirtas lėšas iki paskutinio cento. Kam – ogi automobiliams!

Automobilį pirko sau, o remontuoja už valdiškus pinigus

Pavyzdžiui, parlamentaras Kęstutis Masiulis automobiliui išleido 7005,42 Eur, kai nusipirko baltą, daužtą „Toyota Prius“.

Automobilį parlamentaras susiremontavo už parlamentines lėšas. Automobilį pirko sau, o susiremontavo už valdiškus pinigus. Gudruolis?

„Jis buvo daužtas, po avarijos. Viso jo priekio nebuvo. Net nežinau, kodėl tiek daug išleidau, matyt, remontuodavau. Detales, už kanceliarines lėšas, aš perku naujas, o ne kokias tai padėvėtas iš savartyno“, – laidai KK2 komentavo K. Masiulis.

Remontas kainavo brangiai, nes kaip teigiama, automobilis beveik naujas ir detalės – brangios.

Reikia ne šiaip sau kažkokios lengvosios, o visureigio!

Ne ką mažiau parlamentinių lėšų išleido ir kitas parlamentaras – buvęs susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Jis automobilio priežiūrai ir degalams iš parlamentinių lėšų išleido net 6149,56 eurus.

Kodėl tiek daug? Nes R. Sinkevičius pas rinkėjus važinėja ne šiaip su kokia tai lengvąją mašina, o visureigių tėvu – „Toyota Land Cruiser“.

„Išleidau tiek, kiek išleidau. Automobilis yra finansuojamas ne tik Seimo, bet ir mano, santykiu vienas prie vieno, lėšomis. Lygiai tiek pat aš jam išleidau irgi“, – pažymėjo parlamentaras.

Parlamentinių lėšų taškymo rekordininkas

Tačiau niekas neprilygsta parlamentinių lėšų taškymo rekordininkui Petrui Gražuliui.

Per metus savo „Lexus“ markės bolidui Petras išleido net 8470 eurus.

Dar papildomai 1238,03 eurus kainavo P. Gražulio automobilio draudimas.

KK2 žurnalisto paklaustas, ar nevažinėja pas mergas, Petras Gražulis atsakė: „Eik tu šikti!“.

Lengva, lengva ranka žarstytis svetimus pinigus. Per metus 141 Seimo narys tokiais būdais išleidžia daugiau nei 1,5 mln. Eurų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus