Selas pamokė pareigūnus: išvengė kaltinimų dėl bandymo pabėgti

Nepaklusimu sustoti ir pareigūno įžeidimu apkaltintas atlikėjas Egidijus Dragūnas-Selas išgirdo, ką nusprendė teismas.

Ne pirmą kartą su teisėsauga problemų turinti scenos žvaigždė vairuotojo pažymėjimą išsaugojo ir už incidentą atsipirks tik simboline bauda – už pareigūnų įžeidimą teks sumokėti 110 eurų.

Byla dėl pareigūnų reikalavimo sustoti buvo nutraukta.

„Kadangi yra prieštaravimų, tai šiuo atveju būtų geriausia, jei būtų buvę vaizdo įrašas. Deja, kaip tyčia, ir patys pareigūnai nurodė, kad išvažiavo fiksuoti pažeidimų neveikiant vaizdo įrangai.

Kadangi nusižengimas yra gana rimtas, gresia rimtos sankcijos: teisių atėmimas nuo 3 iki 5 metų, galimas ir automobilio konfiskavimas, tai turi būtų neabejotini, objektyvūs įrodymai“, – teigė teisėjas Rolandas Bužinskas.

Istorija, dėl kurios teko pasirodyti teisme įvyko rugsėjo pradžioje, kai stabdomas E. Dragūno vairuojamas „Lamborghini“ nestojo, o policijai atlikėją teko vytis iki pat namų.

E. Dragūnas tuomet tikino, kad nematė, jog yra stabdomas, nes jo automobilio galinis stiklas labai mažas.

Kieme tuo metu įvyko konfliktas tarp atlikėjo ir pareigūnų, kurio metu policininkai galėjo būti išvadinti necenzūriniais žodžiais.

Taip pat atlikėjas buvo paprašytas pasitikrinti dėl narkotikų, tačiau Selas atsisakė.

Atlikėjas tvirtina, kad nuo policijos pareigūnų nebėgo, nes neturėjo tokio tikslo, o policininkų garbės bei orumo – neįžeidė.

E. Dragūno advokatas įsitikinęs, kad net ir toks, gana palankus sprendimas, tai dar ne pergalė ir jei būtų jo valia – sprendimą skųstų, tačiau galutinį žodį tars E. Dragūnas.

Plačiau: LNK žinių reportaže.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus