Skandalinga G. Mikolaičio praeitis: alkoholis ir pabėgimai iš eismo įvykių

Vilniuje prieš teismą stojo buvęs Seimo narys Gintautas Mikolaitis. Buvęs politikas sostinėje paryčiais sėdo už vairo girtas, apgadino kitą automobilį ir pasišalino iš eismo įvykio vietos.

G. Mikolaičio kraujyje nustatytos 2,14 promilės. Vyras sako, jog sėsdamas prie vairo jautėsi gerai, o kai buvo sustabdytas pareigūnų neteko žado pamatęs, kiek įpūtė.

Kad pakelia mažiau jis apkaltino numestą svorį.

Po teismo posėdžio buvęs politikas nebuvo kalbus ir į žurnalistų klausimus nebuvo linkęs atsakyti.

Šiuo metu G. Mikolaitis gyvena ir dirba Raseiniuose. Jo darbovietė – „Raseinių vandenys“, kur jis eina direktoriaus pavaduotojo strateginiam planavimui pareigas.

Įvykis nutiko praėjusių metų lapkričio 3 dieną, kai G. Mikolaitis policijos pareigūnų buvo sustabdytas Ozo gatvėje.

Policiją iškvietė įvykio liudininkai, kurie matė, kaip G. Mikolaitis „Akropolio“ automobilių aikštelėje kliudė kitą automobilį, tačiau iš įvykio vietos paspruko.

Tiesa, toli nuvažiuoti politikui nepavyko – jis sustabdytas jau Ozo g.

Kadangi buvusiam politikui gresia baudžiamoji atsakomybė, už jį sutinka laiduoti jo draugas, rašytojas, Jeronimas Laucius.

Prokuroras G. Mikolaičiui prašo skirti daugiau nei 3 tūkst. eurų baudą ir atimti vairuotojo pažymėjimą. Taip pat prašoma konfiskuoti kiek daugiau, nei 5 tūkst. eurų kainuojantį „Volvo“ automobilį, kuriuo buvęs politikas važiavo girtas.

Taurelė koją G. Mikolaičiui pakiša jau nebe pirmą kartą: prieš dešimtmetį vyras girtas blaškėsi po Seimo rūmus. Tuomet politikas kaltino vaistus nuo dantų skausmo.

Eismo įvykis taip pat nebe pirmas: 2006 m. G. Mikolaitis rėžėsi į vilkiką, o iš eismo įvykio pabėgo.

Plačiau žiūrėkite LNK žinių reportaže.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus