Skelbiamas konkursas televizijos laidai apie policijos darbą

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos planuoja įsigyti televizijos laidos, kurioje bus rodomas policijos pareigūnų darbas, sukūrimo ir transliavimo paslaugas.

Viešas konkursas vyks pagal Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse (XLIX skyriuje „Viešas konkursas“) nustatytas sąlygas.

Konkurso dalyviai iki 2019 m. liepos 1 d. turi parengti ir kartu su pasiūlymu pateikti išsamią televizijos laidos idėją ir išsamų jos įgyvendinimo koncepcijos aprašymą.

Laidos idėja turi būti originali (sugalvota dalyvių) ir turi atitikti policijos tikslus – policijos, kaip socialiai atsakingos institucijos, įvaizdžio stiprinimas ir policininko profesijos populiarinimas.

Laidos idėja siekiama visuomenės informavimo priemonėmis prisidėti Lietuvos policijai įgyvendinant jai iškeltus uždavinius bei vykdant misiją saugoti ir gerbti asmens teises ir laisves, užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą, pagal kompetenciją kurti saugią aplinką bei vykdyti veiksmingą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją ir tyrimą, užtikrinant policijos veiklos viešumą, plėtojant ryšius su visuomene ir žiniasklaida bei stiprinant visuomenės pasitikėjimą Lietuvos policija.

Konkurso dalyvis aprašyme turi išsamiai aprašyti, kokiomis techninėmis, meninėmis ir kt. priemonėmis ir formomis bus įgyvendinta idėja.

D. Radlinsko nuotr.

Dalyvių pasiūlymus įvertins ir nugalėtoją išrinks viešo konkurso televizijos laidai sukurti dalyvių pasiūlymų vertinimo komisija.

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos šiai televizijos laidai finansuoti lėšų nenumato, visas su laidos kūrimu ir transliacija susijusias išlaidas apmoka konkurso laimėtojas.

Išsamesnė informacija apie viešo konkurso sąlygas skelbiama policijos svetainėje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus