Slidu net kelininkams – Vilniaus rajone apvirto kelininkų automobilis

Stiprus snygis ryte pakišo koją ne tik vairuotojams, bet ir kelininkams. Vilniaus rajone ryte apvirto kelią valiusi kelininkų technika.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis pranešė, kad tai nėra viena iš Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“ turima technika.

Apvirtęs automobilis priklauso Kelių direkcijos kelininkams. Kelininkų automobilis apvirto Sudervėje, Maišiagalos gatvėje.

Nuotrauka socialinėje erdvėje pasidalino Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys Vidas Urbonavičius.

Tose pačiose apylinkėse, netoli Rastinėnų, apie 9:30 val., policijos pareigūnai gavo pranešimą apie kitą įvykusią avariją – vairuotojas nesuvaldė automobilio ir nuvažiavęs į griovį apsivertė.

Vairuotojas patikrintas alkotesteriu buvo blaivus, nukentėjusių išvengta. Teigiama, kad kelias buvo visiškai nevalytas.

Kelininkai praneša, jog Rytų Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio snygio pagrindinių kelių dangos daugiausiai šlapios, vietomis provėžotos, slidžios. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daugiausia drėgni. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai drėgni, vietomis provėžoti, padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Didžiojoje šalies dalyje, išskyrus vakarų Lietuvą, silpnai sninga. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šilumos iki 3 laipsnių šalčio.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus