Sniego į valias, o kur galima padriftinti ir baudos negauti?

Už lango – sniegu padengti keliai, kurie ne vieną vairuotoją vilioja padriftinti, arba kitaip pasilinksminti, tačiau policija tokiems vairuotojams negailestinga ir ne tik atima vairuotojo pažymėjimą, bet ir skiria tūkstantines baudas.

Neseniai Lietuvos policijos išplatinta vaizdo medžiaga, kaip vieno prekybos centro aikštelėje nesėkmingai driftino BMW automobiliai, sulaukė didelio ažiotažo.

Internautai susiskirstė į dvi stovyklas: vieni smerkė chuliganus, kiti gina juos teisindami, kad nėra vietų, kur pasismaginti automobiliu ir ekstremaliai jį išbandyti ant kelio.

„Kelias nėra pasilinksminimams ir pramogoms skirta vieta. Vairuotojai, kurie nori lavinti savo vairavimo įgūdžius, taip pat pasitreniruoti vairuojant žiemos sąlygomis arba ekstremalaus vairavimo, turėtų pasinaudoti šiuo metu labai gausiai siūlomomis vairavimo mokyklų ekstremalaus vairavimo kursų paslaugomis.

Vairuotojai, kurie ištroškę adrenalino ir ypatingų įspūdžių keliuose galėtų pasinaudoti virtualaus vairavimo simuliatoriais ir išbandyti savo įgūdžius ten.

Kelias nėra pasilinksminimų ar pramogų vieta ir kelyje, eisme reikia dalyvauti saugiai“, – teigė Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyresnioji specialistė Marija Kazanovič.

Ar tikrai nėra kur Vilniaus mieste pasivažinėti savo automobiliu, padriftinti, išbandyti rankinio galimybes ir negauti už tai baudos?

„Jei tikėsimės nemokamai ir kur Vilniaus miesto centre pasivažinėti saugiai, tai turbūt, kad niekur nėra.

Bet pažiūrėjau šalia Vilniaus organizuojamas varžybas, taip pat šalia Vilniaus turime auto moto parką, kur nuostabi infrastruktūra yra, taip pat šalia Kernavės organizuojami renginiai, Panevėžyje, Šiauliuose – per dvi savaites yra 5-6 organizuojami renginiai, kur nereikia jokių specialiai ruoštų automobilių.

Kainos svyruoja apie 25 eurus, tai už saugią galimybę pasivažinėti, nemanau, kad yra dideli pinigai“, – teigė Dominykas Danys, 2018 metais pripažintas geriausiu Lietuvos vairuotoju.

Tačiau gal galima nenaudojamoje, ar privačioje aikštelėje užsiimti šonaslydžiu? Jei taip, tai ar galima ko išmokti savamoksliški driftinant? Klausimai į atsakymus – laidoje „Ne vienas kelyje“.

Tik priminsime, kad greitų ir įsiutusių BMW vairuotojų lenktynės prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje baigėsi didelėmis baudomis ir atimtomis teisėmis vairuoti.

Pirmasis nubaustas 225 Eur bauda ir 1 metų teisių atėmimu.

Antrajam teks pakloti 1200 Eur ir 2 metus pailsėti nuo vairavimo.

Abu lenktynininkai pripažino savo kaltę, dėl įvykio gailėjosi.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. R
    20 sausio, 20:42 R

    Nu durneliai baudzia uz viska leistu ziema driftint maziau avariju butu puse jau zinotu kaip suvaldyt automabili

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus