Spūstyje užstrigusiai vairuotojai – operatyvi pareigūnų pagalba

Šiandien, vasario 5 d., apie 12.00 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pro langą pastebėjęs, jog Parodos g., sankryžoje, stovi automobilis „Ford Focus“ su įjungtais avariniais žibintais, nedelsiant pranešė apie tai netoliese buvusiems kolegoms.

Pareigūnai po minutės jau buvo vietoje. Išsiaiškinę, jog vairuotojai sugedo automobilis ir važiuoti transporto priemone nebegalima, nedelsiant pradėjo imtis veiksmų, jog automobilis būtų saugiai ir greitai patrauktas iš judrios Kauno centro sankryžos.

Keletai kolegų padedant reguliuoti eismą, jog nekiltų pavojus kitiems eismo dalyviams, kiti pareigūnai prie tarnybinio automobilio lanksčia vilktimi prisikabinę sugedusią transporto priemonę, operatyviai ją patraukė iš sankryžos į kur kas saugesnę vietą. Moteris su įjungtais automobilio avarinės šviesos signalais, liko laukti techninės pagalbos automobilio.

Nors automobilio vairuotoja nuoširdžiai padėkojo į pagalbą atskubėjusiems pareigūnams, tačiau šie nesureikšmindami įvykio primena, kad jų pareiga ne tik ginti, saugoti, bet ir padėti. Taip pat pareigūnai primena transporto priemonių vairuotojams, kad kelyje visuomet būtume kantrūs bei atsargūs.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus