Su „CityBee“ paslauga „Modus Group“ žengia į Latvijos ir Estijos rinkas

Tarptautinė įmonių grupė „Modus Group“ vieną iš strateginių savo sričių – dalijimosi automobiliais paslaugą (angl. carsharing) „CityBee“ – aktyviai plečia toliau: rudenį startavusios Lenkijoje, „CityBee“ bitės  jau kitų metų pavasarį išriedės į Latvijos ir Estijos gatves.

„Latvijos ir Estijos rinkos mums nesvetimos – čia „Modus Group“ vysto prekybos automobiliais verslą ir siūlo išmanius parkavimo sprendimus. Veikdami šiose šalyse, įžvelgėmė perspektyvą ir dalijimosi automobiliais plėtrai.

Nors Latvijoje ir Estijoje ši paslauga dar ganėtinai nauja, nėra daugcarsharing‘o žaidėjų (Latvijoje vieni startavo prieš mažiau nei metus, Estijoje vienas žaidėjas teikia dalijamosi elektromobiliais paslaugą), jos populiarumas tarp vairuotojų sparčiai auga.

Grupėje laikomės principo investuotu į tas sritis, kurių aktualumas ateityje tik didės. Carsharing‘as yra vienas iš šių ateities tvariųjų verslų“, – teigia Liudas Liutkevičius, „Modus Group“ valdybos pirmininkas.

Pirmieji „CityBee“ automobiliai, pajudėsiantys Latvijoje ir Estijoje, bus skirti kraustymuisi, didelių krovinių pervežimui.

Pasak Aurimo Čiagaus, „CityBee Solutions“ direktoriaus, numatyta, kad Rygoje ir Taline „CityBee“ startuos su 50-ies krovininių automobilių parku, kuris bus palaipsniui pildomas. Šiuo metu vykdomas konkursas dėl to, kokios markės bei modelių bus šiosbitės.

„Matome, kad tiek fiziniams klientams, tiek skirtingų sektorių (statybos ir remonto, baldų gamybos ir prekybos, reklamos paslaugų) smulkiajam verslui ši paslauga yra reikalinga.

Smulkieji verslininkai, norėdami patenkinti išaugusią paklausą ar remontuodami įmonės automobilį, gali per mobiliąją programėlę patogiai pasiimti krovininį automobilį.

Tokią plėtros strategiją sėkmingai išbandėme Lenkijoje: čia jau veikiame dešimtyje miestų ir turime 150-ies lengvųjų sunkvežimių parką“, – pasakoja A. Čiagus.

Pasak A. Čiagaus, suklusti skatina jau tai, kad per dešimtmetį automobiliais besidalijančių vairuotojų skaičius Europoje išaugo aštuonis kartus: „Tai – aiški paskata plėsti dalijimosi automobiliais paslaugą ir atliepti kintančius vartotojų poreikius.“

Šiuo metu „CityBee“ Latvijoje ir Estijoje jau pradeda formuoti vietines komandas ir ieškoti kolegų – vadovų ir parko vadybininkų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus