Sudėtinga situacija keliuose – kelininkai perspėja vairuotojus

Stiprus snygis į gatves išvarė visą kelininkų turimą žiemos techniką. Nors daugelį pagrindinių miesto gatvių kelininkai spėjo pabarstyti bei nuvalyti, tačiau užmiesčio gatvėse situacija yra sudėtinga.

Kelininkai pastarąją parą, besitęsiant nuolatiniam snygiui, dirba nenutrūkstamu rėžimu.

Visos pajėgos miesto gatvių valymui buvo mestos apie 3 val. ryto, kai į gatves išvyko visa turima žiemos technika – pusšimtis sniego valymo ir druskos bei smėlio barstymo įrenginių.

Kelininkai praneša, jog apie 7 valandą ryto eismo sąlygos sostinės centre geros, tačiau sudėtingesnė situacija yra Vilniaus pakraščiuose.

Tačiau, prasidėjus inensyvesniam eismui ir čia išbarstytas druskos mišinys pradeda reaguoti su sniegu ir šis tirpsta. Tikėtina, greitu laiku ir čia situacija pagerės.

Pastebėjus slidžius ar apipustytus kelio ruožus Vilniuje prašome skambinti telefonu visą parą 1355.

Eismo situaciją realiu laiku Vilniaus mieste galima rasti čia.

Žiemos technikos darbrą realiu laiku Vilniaus mieste galima stebėti čia.

Valstybinės reikšmės keliai

Didžiojoje šalies dalyje dėl besitęsiančio snygio pagrindinių kelių dangos vietomis padengtos sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

Marijampolės, Tauragės ir Klaipėdos apskrityse eismo sąlygas sunkina plikledis. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai.

Vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti, nes keliai yra kai kur provėžoti bei vietomis slidūs, todėl svarbiausia pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Visoje šalyje mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai provėžoti, padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Oro temperatūra nuo 0 iki 3 laipsnių šalčio.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 387 metrai (nuo 6,322 iki 6,709 km), išlieka 2 cm. Eismas leidžiamas.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur nedideli krituliai. Vietomis rūkas, silpna lijundra, plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 5-10 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus