Sukilo keturračių vairuotojai – grąžinkite registraciją!

Kiek galima kentėti ir versti keturratininkus būti bėgliais, liaudės priešais“ – pasipiktinę pasirašo keturračių vairuotojai.

Jau kuris laikas Alytaus rajono keturračių mėgėjų klubas „Keturračio broliai“ kviečia prijaučiančius motociklininkus pasirašyti peticiją, jog būtų sugrąžinta šių motociklų registracija.

Ypač keturratininkai sukilo po to, kai policija paviešino vieno bėglio vaizdo įrašą.

Policija teigia, kad motociklininkas važiavo su keturračiu be valstybinių numerių, nedraustu privalomuoju draudimu ir be techninės apžiūros.

Už neatsakingus veiksmus kelyje keturračio vairuotojui gresia 850-1200 eurų bauda.

Maža to, teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 3 iki 5 metų ir galimas keturračio motociklo konfiskavimas.

Šių motociklų entuziastai pasipiktinę, jog yra verčiami būtų bėgliais, nes pagal dabartinius įstatymus registruoti keturračių tiesiog neįmanoma.

„Neregistruotų keturračių vis daugėja ir padėtis darosi vis sudėtingesnė: vagystės, chuliganiškas vairavimas ir kiti atvejai.

Nes keturračiai važinėja neregistruoti, be valstybinių numerių, todėl pažeidimų ar kitų veikų susekti, ar atpažinti beveik neįmanoma.

Manome pats metas būtų grąžinti registraciją. Laikas visiems klubams ir keturratininkams susivienyti ir pasistengti, kad keturračiai būtų vėl registruojami“, – pasirašo klubas „Keturračio broliai“.

Peticiją pasirašė virš 500 entuziastų. Peticiją galima rasti čia.

Anot keturračių vairuotojų, Lietuvoje šie motociklai, dėl galiojančių įstatymų, nesugeba praeiti techninės apžiūros, nors ir yra techniškai tvarkingai.

Be to, dauguma su keturračiais važinėja bekele ir ant asfalto išvažiuoja retai, bet būtent tokius „medžioja“ policija ir skiria dideles baudas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus