Sukrėtė žaibiška vagystė: prabangus „Lexus“ su berakte sistema dingo per akimirką

Sekmadienį Kėdainiuose įvykdyta neeilinė ir profesionali vagystė.  Buvo pavogtas prie Kėdainių arenos trumpam pastatytas automobilis „LEXUS RX450h“. Įtariama, kad vagystę įvykdė du asmenys.

Nuostolis – 18 000 eurų

Apie įvykdytą vagystę pirmadienio rytą „Rinkos aikštę“ informavo policijos departamentas. Buvo išplatintas pranešimas dėl pagrobtos motorinės transporto priemonės.

Policija informavo, kad vagsytė užfiksuota gruodžio 9 dieną, apie 22 val. 50 min., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje buvo pavogtas prie miesto stadiono stovėjęs automobilis „LEXUS RX450h“ (pagamintas 2011 metais). N

Nuostolis – 18 000 eurų. Dėl vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate nedelsiant buvo pradėtas ikisteisminis tyrimas.

Matė vagis?

„Rinkos aikštė“ dar sekmadienio vakarą susisiekė su pagrobto automobilio savininke, kuri sutiko viską papasakoti išsamiau.

Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš tik atvykusi į Kėdainių areną ir dar statydama automobilį pamačiau du įtartinus vyriškius. Jie stovėjo tarp medžių, buvo prietema. Dar ir kilo tokia mintis, kad čia vagys. Bet labai skubėjau.

Dar įsidėmėjau, kad abu vyrai buvo jauni, vienas jų buvo visa galva aukštesnis už kitą“, – paaiškino nukentėjusioji.

Prašo pagalbos

Įtariamųjų ir pavogto automobilio aktyviai ieško ne tik Kėdainių rajono, bet ir visos Lietuvos policija. Paskelbta šio automobilio paieška. Nukentėjusioji nenuleidžia rankų ir kreipiasi pagalbos į visuomenę.

„Įtariame, kad jie „nuėmė“ kodą nuo mano rakto, nes automobilis buvo su berakte užvedimo sistema. Galbūt kažką užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros, nežinau. Viską žiūrės policijos tyrėjai.

Jei žmonės pamatytų mano automobilį, prašau man pranešti. Taip pat prašau atsiliepti ir žmones, galbūt tą vakarą ką nors pastebėjusius.

Kaip suprantame, veiksmas vyko apie 19-20 val. Prašome skambinti tel. nr. 8 610 65 891“, – pagalbos kreipiasi nukentėjusioji moteris.

Ne pirmas

Kėdainių mieste tai jau ne pirma prabangaus automobilio vagystė per pastarąjį mėnesį.

Štai lapkričio 26 dieną, apie 9 val., Kėdainiuose, Chemikų gatvėje buvo pavogtas neužrakintas automobilis „Audi Q7“ su jame buvusiais užvedimo rakteliais. Padaryta žala siekė 8200 eurų.

Dėl vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Laimė, policijos pareigūnams šį automobilį netrukus pavyko rasti. Jis stovėjo vienoje miesto automobilių  stovėjimo aikštelių.

Rugpjūčio mėnesį buvo pavogtas 2006 metų laidos automobilis BMW. Pavogta mašina stovėjo J. Basanavičiaus gatvės 104-ojo namo kieme. Ryte savininkai automobilio jau nerado.

Dėl įvykio informuota Kėdainių rajono policja, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vagių iki šiol nustatyti nepavyko.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS | Daugiau skaitykite www.rinkosaikste.lt 

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus