Surengė triukšmo reidą – po patikrinimo teko stumtis motociklus namo

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai 2019 m. birželio 28 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę.

Jos metu didelis dėmesys buvo skiriamas motociklų, mopedų, vairuotojams bei fiksuojami kiti teisės pažeidimai.

Buvo tikrinama ar dviračių transporto priemonių vairuotojai laikosi gamintojo numatytų reikalavimų dėl transporto priemonei numatyto leidžiamo triukšmo lygio.

Taip pat, ar transporto priemonės atitinka techninius reikalavimus dalyvauti viešajame eisme.

Priemonės metu buvo užfiksuota 12 pažeidimų.

6 pažeidimus įvykdė motociklų vairuotojai, visiems panaikintos techninės apžiūros už triukšmo lygio viršijimą.

Tai pat, vieno motociklo padangos neatitiko techninių reikalavimų (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas motociklas buvo neapdraustas (ANK 415 str. 1 d.) ir neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.).

Administracinėn atsakomybėn patrauktas vienas dviratininkas, kuris važiavo per perėją nenulipęs nuo dviračio (ANK 428 str. 1 d.).

Taip pat pažeidimus įvykdė 5 automobilių vairuotojai, 2 iš jų vairavo automobilius, kuriems neatliktos techninės apžiūros (ANK 415 str 2 d.), vienas automobilis neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas važiavo be valstybinių numerių, kurie buvo išduoti įregistruojant transporto priemonę (ANK 415 str. 3 d.), paskutinis pažeidėjas bus baudžiamas už kitus pažeidimus (ANK 417 str 8 d.).

Pareigūnai informuoja, kad ateityje ir toliau bus vykdomos prevencinio pobūdžio priemones susijusias su eismo saugumu, todėl raginame laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius

Naujienos iš interneto

3 komentarai

Komentuoti
 1. Ai
  04 liepos, 08:53 Ai

  Visoje Lietuvoje reikia tokios akcijos, gal nustos tiuninguoti savo duslintuvus tada.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Svilpukas
   05 liepos, 19:20 Svilpukas

   Kas jum negerai ??? Duokit zmonem dziaugtis savo automobiliais/motociklais. Tuoj lietuva pavirs i kalejima visa. Nieko negalima daryt tas blogai anas… dar komendanto valanda ivesti jau nedaug truksta kad nuo 8 vakaro is namu nei kojos. Uzdraskit ir kviepuot tam tikru laiku !!!

   Atsakyti į šį komentarą
 2. as
  13 liepos, 13:03 as

  zinoma, kai vidury nakties „pyrdos“ po langais laksto, -labai malonus poilsis… Langines reiks isitaisyt.

  Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus