Sutrikus vairuotojų sveikatai įvyko trys įvykiai

Pirmadienį, vasario 5 d., mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo 15 žmonių. Žuvo vienas žmogus, 75 m. pėsčiasis. Įvykiuose sužeisti 6 nepilnamečiai: 5 keleiviai ir vienas pėsčiasis. 2 žmonės buvo partrenkti pėsčiųjų perėjose.

Per parą policijoje užregistruoti 43 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, vieną įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Pareigūnai išaiškino 14 neblaivių vairuotojų, pradėjo 7 ikiteisminius tyrimus dėl vairavimo, kai nustatytas vairuotojų girtumas viršijo 1,5 promilės.

12.50 val. Radviliškyje, V. Landsbergio-Žemkalnio g., automobilis „Opel Vivaro“, vairuojamas 32 m. vyro, partrenkė ir mirtinai sužalojo pėsčiųjų perėja ėjusį 75 m. pėsčiąjį.

Ryte, 7.55 val. Kretingoje, Vilniaus g., nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, 35 m. vyras, vairuodamas automobilį „Toyota RAV4“, nepraleido perėja ėjusio 59 m. pėsčiojo ir jį partrenkė. Dėl daugybinių sužalojimų pėsčiasis gydomas ligoninėje.

10.00 val., policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „BMW730“, kurio 20-metis vairuotojas, bandydamas pabėgti nuo stabdžiusių pareigūnų, važiuodamas dideliu greičiu Panevėžio aplinkkelyje nesuvaldė galingo automobilio, įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su automobiliu „Nissan Primera“ ir krovininiu vilkiku „MAN“. Įvykio metu sunkias traumas patyrė ir ligoninės reanimacijos skyriuje gydomi trys automobilyje „Nissan“ važiavę žmonės, „BMW“ vairuotojas sužeistas nežymiai.

Popietę, 13.43 val., Kauno r., kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai Kačerginės mstl., dėl nepalankių eismo sąlygų ir slidžios kelio dangos susidūrė 5 automobiliai. Vienam vairuotojui stabdant ir nesuvaldžius slystančio automobilio, įvyko grandinė susidūrimų, kai kiti vairuotojai taip pat nesugebėjo suvaldyti automobilių. Įvykio metu buvo sužeista vieno automobilio vairuotoja, kuri gydoma ligoninėje.

16.07 val. Kėdainių m., Tilto g., 26 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi 80“ neblaivus, nesuvaldė vairuojamo automobilio, įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su 56 m. moters vairuojamu automobiliu „Toyota RAV4“. Įvykį sukėlęs neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas.

Darbo dienos pabaigoje, 17.37 val. Panevėžio r., kelyje Panevėžys–Šiauliai, prie Berčiūnų gyvenvietės, 35 m. Ukrainos pilietis, vairuodamas automobilį „Opel Vectra“, neatsižvelgė į slidžią kelio dangą, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris išslydo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su vilkiku „Volvo FH“ su puspriekabe, kurį vairavo 46 m. vyras. Eismo įvykio metu daugybinius sužalojimus patyrė „Opel Vectra“ vairuotojas, kuris gydomas ligoninės Intensyvios terapijos skyriuje.

17.45 val., Šalčininkų r., kelyje Šalčininkai–Dieveniškės–Krakūnai, 65 m. vyras, vairuodamas automobilį „Fiat Marea“, partrenkė į kelio važiuojamąją dalį išėjusį 44 m. vyrą, kuris nesegėjo atšvaitų, nedėvėjo rūbų su šviesą atspindinčiais elementais ir tamsoje buvo nematomas. Dėl patirtų sužalojimų vyras gydomas ligoninėje.

Dėl sutrikusios vairuotojų sveikatos įvyko net trys eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Pusvalandį po vidurnakčio, 00.26 val., Vilniuje, S. Dariaus ir S. Girėno g., autobusų stovėjimo aikštelėje, maršrutinio autobuso vairuotojas, 62 m. vyras, dėl sutrikusios sveikatos prarado sąmonę, dėl ko vairuojamas autobusas tapo nevaldomas ir atsitrenkė į šalia stovėjusius du autobusus. Autobuso vairuotojui atvykę medikai konstatavo mirtį.

Ryte, 7.20 val., Panevėžio r., kelyje Panevėžys–Skaistgiriai–Pušalotas, automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas 64 m. vyro, nuvažiavo nuo kelio ir kliudė kelio ženklą. Automobilio vairuotojas dėl sveikatos sutrikimo mirė, o kartu važiavusi 58 m. keleivė dėl stuburo sumušimo, suteikus med. pagalbą, išleista gydytis ambulatoriškai.

Popietę, 16.06 val., Klaipėdoje, Minijos g., maršrutinis autobusas „Carrocera“, vairuojamas 54 m. vyro, sutrikus vairuotojo sveikatai, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Per eismo įvykį nukentėjo vairuotojas, kuris gydomas reanimacijoje, taip pat sužeisti 4 nepilnamečiai autobuso keleiviai, 16 ir 14 metų vaikinai gydomi ligoninėje, 15 ir 10 m. vaikinai gydomi ambulatoriškai.

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

222

287

65

29,28

Žuvo žmonių

12

27

15

125,00

Sužeista žmonių

269

320

51

18,96

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus