Šūviais stabdytas vogtas BMW kaktomuša rėžėsi į kitus

Bendradarbiaujant su Estijos pareigūnais, šiandien, prieš 9 ryto, gauta informacija apie Estijoje vogtą automobilį „BMW 730“ Estijos respublikos valstybiniais numeriais, kuris pastebėtas važiuojantis iš Pasvalio pusės Panevėžio link.

Pareigūnai operatvviai reagavo į gautą iškvietimą: išsiųsti Pasvalio ir Panevėžio ekipažai. Didžiuliu greičiu lekiantis bėglys pastebėtas 10.10 val. prie Paįstrio kaimo, Panevėžio rajone.

Pareigūnai stabdė 200 km/h greičiu sprunkantį bėglį, jis nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams ir nestojo.

Įsitikinę, kad kelias yra tuščias ir nesukels pavojaus kitiems eismo dalyviams, pareigūnai panaudojo tarnybinį ginklą ir peršovė minėto automobilio padangas.

Automobilis po šūvių toliau nestojo ir nemažino greičio. Nuvažiavęs nemažą atkarpą, vairuotojas nesuvaldė automobilio, susidūrė su priešprieša važiuojančiu automobiliu „Nissan Primera“ ir sunkvežimiu.

Bėglio sukelto eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Nissan Primera“ vairuotojas ir du keleiviai, jie perduoti medikams. Bėglys patyrė nedidelius sužalojimus. Pirminiais duomenimis, žuvusių nėra.

Dėl iki šiol policijai nežinomo 20-mečio palangiškio neteisėtų veiksmų pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 189 str. (Nusikalstamu būdu gauto turto įgijimas arba realizavimas) ir LR BK 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). Įtariamasis sulaikytas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus