„Švaros broliai“ žengia į Klaipėdą: prasidėjo naujos tunelinės plovyklos statybos

„Švaros broliai“ žengia į Klaipėdą – šiandien paskelbta oficiali naujos tunelinės automobilių plovyklos statybų pradžia Minijos g. 90. Į plovyklą bus investuojama daugiau nei 2,5 mln. eurų, ji pradės veikti 2019 m. II ketvirtį.

Simbolinės kapsulės įleidimo į žemę renginyje dalyvavo ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Lietuviško kapitalo bendrovė „Švaros broliai“ užima tvirtą automobilių švaros rinkos lyderio poziciją. Šiuo metu Lietuvoje jau veikia šešios tunelinės plovyklos – keturios Vilniuje ir dvi Kaune, į jas investuota daugiau nei 15 mln. eurų.

„Tęsiame intensyvią bendrovės plėtrą – pradėjus veikti plovyklai Klaipėdoje, mūsų veiklos geografija apims tris didžiausius Lietuvos miestus.

Tikime, kad atitiksime klaipėdiečių lūkesčius ir toliau kursime vertę formuodami švaros kultūrą, įgyvendinsime tolimesnius planus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – renginio metu sakė Evaldas Kinderis, „Švaros brolių“ generalinis direktorius.

Šiemet pirmą kartą veiklos istorijoje „Švaros broliai“ paskelbė per metus Lietuvoje pasiekę milijono nuplautų automobilių ribą.

2015 m. nuplauta 150 tūkst., 2016 m. – per 300 tūkst., 2017 m. – daugiau nei 650 tūkst., o šių metų planuose – nuplauti 1,2 milijono automobilių.

Didėjo ir „Švaros brolių“ veiklos pajamos, jos per 2018 m. tris ketvirčius siekė 7,54 mln. eurų – 45 proc. daugiau nei per atitinkamą laikotarpį 2017 m.

Už automobilių plovimą per tris šių metų ketvirčius bendrovė gavo 5,13 mln. eurų pajamų, už patalpų valymą – 2,41 mln. eurų.

„Keliame sau pačius aukščiausius reikalavimus, nuolatos tobulėjame kurdami ir įgyvendindami inovacijas, ugdome ir skatiname lyderystę.

Mūsų augimo sėkmę lemia tai, kad suteikiame greitą, kokybišką, patogų ir už prieinamą kainą plovimą“, – sako E. Kinderis.

Kaip pasakoja E. Kinderis, „Švaros broliai“ ateityje turi dar ambicingesnių planų – per artimiausius trejus metus tunelinių plovyklų skaičius turėtų išaugti tris kartus.

2019 m. bus investuojami 5 mln. eurų – be plovyklos Klaipėdoje, turėtų pradėti veikti ir dar viena nauja plovykla Vilniuje.

2020–2021 m. numatoma „Švaros brolių“ plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje – Baltijos šalyse į 10 naujų tunelinių plovyklų planuojama investuoti apie 25 mln. eurų, o apyvartą padidinti iki 20 mln. eurų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus