Tamsiame kelyje žuvo atšvaitų neturėjęs pėsčiasis

Lapkričio 21 d., trečiadienį, mūsų keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 10 žmonių. Viename eismo įvykyje žuvo atšvaitų neturėjęs 61 metų pėsčiasis. Pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti trys pėstieji, tarp kurių – 12 metų mergaitė.

Per parą policija užregistravo 73 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, 2 tokius eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Ryte, 8.20 val. Vilniaus m., ties Nemenčinės pl.–Saulėtekio al. sankryžoje, 20-metis automobilio „Fiat Doblo“ vairuotojas, šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje įvažiavo į perėją degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir partrenkė per perėją bėgusį 21 metų pėsčiąjį, kuris dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

12.30 val., Marijampolės sav., Meškučių k., automobilį „Audi A3“ vairuotoją suko į kairę, kai iš galo važiavęs krovininis automobilis „Mercedez-Benz“, kurį vairavo pradedantysis 18-metis vairuotojas, lenkė lengvąjį automobilį ir jį kliudė.

Po susidūrimo abu automobiliai nuvažiavo į griovį. Įvykio metu buvo sužeisti ir į ligoninę pristatyti lengvojo automobilio vairuotoja ir kartu važiavęs 6 metų keleivis.

14.48 val., Tauragės r., Skaudvilės sen. Kalniškių k., krovininis automobilis „Ginaf“, vairuojamas 58 m. vairuotojo, išvažiuodamas iš šalutinio kelio nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo 30-metis vyras.

Susidūrimo metu automobilis „VW Passat“ nuvažiavo į griovį ir vertėsi. Jaunas lengvojo automobilio vairuotojas eismo įvykio metu patyrė daugybinius sužalojimus ir buvo paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių.

Nustatyta, kad krovininiam automobiliui nebuvo nustatyta tvarka atlikta valstybinė techninė apžiūra.

Darbo dienos pabaigoje, jau sutemus, 17.20 val., Šiaulių r., kelio Tytuvėnai–Pakapė–Šiauliai, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 62 m. vyro, partrenkė ir mirtinai sužalojo neapšviestame kelio ruože važiuojamąja kelio dalimi ėjusį 61 m. pėsčiąjį, kuris neturėjo atšvaitų ar šviesą atspindinčių elementų. Nuo patirtų sužalojimų partrenktas pėsčiasis mirė įvykio vietoje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus