Taranuotas komisariatas ant ratų – liko tik metalo laužas

Kone kiekvieną mėnesį vairuotojų portalas „autobanas.lt“ praneša apie sudaužytą dar vieną vadinamąjį komisariatą ant ratų – policijos tarnybinį „Volkswagen Transporter“.

Susidaro įspūdis, jog pareigūnams šie automobiliai lyg prakeikti. Apie sudaužytus mikroautobusus rašėme vasario mėnesį, sausio, gruodžio ir t.t.

Antradienio rytą sudužo dar vienas „VW Transporter“ Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai.

„Policijos pareigūnų automobilį „Volkswagen Transporter“ taranavo vyro vairuojamas „Volkswagen Passat“, – praneša portalas lrytas.lt

Teigiama, kad „VW Passat“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į pareigūnus. Smūgio būta didelio, kad policijos mikroautobusas net porą kartų vertėsi.

Prireikė ir medikų pagalbos.

Pareigūnai neslepia, kad jau patys sunkiai suskaičiuoja, kelintas tai sudaužytas „Volkswagen Transporter“ automobilis.

Šiuos automobilius policijos pareigūnai gavo visiškai naujus, todėl kyla klausimas, kodėl šie automobiliai taip dažnai patenka į eismo įvykius.

Kalta tarpinė tarp vairo ir sėdynės, o gal automobilius vertėtų pašventinti dar kartą? Internautai svarsto įvairiausias versijas, tačiau tikėtina, jog pritrūksta įprasto atsargumo.

Paskutinį kartą apie komisariato ant ratų avariją rašėme vasario mėnesį:

Šiauliuose, P. Cvirkos – Žemaitės g. sankryžoje, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Šiaulių apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiojo patrulio, vykdamas į iškvietimą su įjungtais šviesos ir garso signalais įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo XC90“, vairuojamu vyro (g. 1973 m.).

Per eismo įvykį apgadinti abu automobiliai bei sužalotas tarnybiniu automobiliu važiavęs vyriausiasis patrulis, kuris dėl peties sumušimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Po susidūrimo policijos automobilis taip pat apvirto.

„Liudininkų teigimu, policijos pareigūnai įsijungę švyturėlius važiavo sankryžoje degant raudonam šviesoforui signalui.

Tuo tarpu automobilio „Volvo“ vairuotojas esą važiavo mirksint žaliam šviesoforo signalui bei rėžėsi į policijos tarnybinio mikroautobuso šoną.

Šis nuo smūgio ir apsivertė.

Į autoįvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba bei ugniagesiai gelbėtojai.

Per susidūrimą nei policijos pareigūnai, nei „Volvo XC 90“ vairavęs šiaulietis bei su juo važiavusi trylikametė duktė nenukentėjo“, – skelbė „Etapllius.lt“.

Kur stovi policija Kaune nuotr.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus