Tarp Baltijos šalių greičiausiųjų ir virtualių lenktynių čempionai

Savaitgalį praleidusi Estijoje, Parnu mieste esančioje „Auto 24 Ring“ trasoje, „Neste Dream 2 Drive by Tauras Racing“ komanda aktyviai ruošiasi šį savaitgalį toje pačioje trasoje vyksiančioms „Baltic Endurance Championship“ (BEC) 4 valandų lenktynėms.

Šioms lenktynėms ruošiasi visi trys komandos vairuotojai.

Pirmą kartą trasoje pilna sudėtimi

Po sėkmingo treniruočių savaitgalio komanda pranešė pirmą kartą į ištvermės lenktynes deleguosianti ne tik Taurą Tunylą su Martynu Sidunovu, bet ir šių metų Lietuvos virtualių žiedinių lenktynių čempioną Domantą Ladauską.

Iki šiol D.Ladauskas patirtį kaupė „Autoplius.lt Fast Lap“ varžybų Time attack disciplinoje, todėl BEC 4 valandų lenktynės bus pirmasis panevėžiečio kontaktinis iššūkis realioje trasoje.

„Testai praėjo geriau nei tikėjausi. Parnu trasą išbandžiau pirmą kartą, prieš tai čia ratus sukau tik už lenktynių simuliatoriaus vairo.

Tą patį dariau ir ruošdamasis treniruočių savaitgaliui. „Auto 24 Ring“ trasa neneustebino, nes simuliatoriuje yra atkurta idealiai, todėl man liko tik užsidėti šalmą ir vėl spausti Scirocco gazą. Automobilis manęs jau klauso, jaudulio irgi mažai, todėl ir rezultatai kalba patys už save.

Išgirdęs naujieną, kad kartu su Martynu ir Tauru kitą savaitgalį važiuosiu BEC 4 valandų lenktynėse, šiek tiek nustebau – to reikėjo tikėtis, bet, kai išgirsti apie savo svajonės išsipildymą, negali reaguoti kitaip.“- pasakojo panevėžietis.

Naujas iššūkis visai komandai

Baltijos šalių ištvermės lenktynių čempionatas bus iššūkis visai komandai, nes čia laukia puiki trasa ir didelė konkurencija.

„Augame kaip komanda, visi jos nariai tobulėja ir galime kelti sau aukštesnius tikslus.“ – apie artėjančias lenktynes kalbėjo komandos vadovas Ignas Abečiūnas. „Pastaruoju metu daug kentėjome nuo techninių gedimų, būtent todėl prieš naują iššūkį BEC 4 valandų lenktynėse pasidarėme testų savaitgalį Parnu trasoje.

Panašu, kad tiek naujausias mūsų komandos narys Domantas, tiek ir visi likę pasiruošę ištvermės lenktynėms – nusimato labai įdomus savaitgalis „Auto 24 Ring“ trasoje.“

„Neste Dream 2 Drive by Tauras Racing“ komanda Baltic Endurance Championship važiuos gausiausioje A3000+t klasėje, veždami 33 startinį numerį. Lenktynės vyks Rugsėjo 22-23 dienomis Estijoje, Parnu mieste įsikūrusioje „Auto 24 Ring“ trasoje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus