Telšių vairuotojus pasitiko gausios policijos pajėgos

Ankstų kovo 23-iosios rytą, nuo 7.00 iki 10.00 val., bendradarbiaujant Telšių ir Klaipėdos apskričių Kelių policijos pareigūnams, kelyje Šiauliai-Palanga bei Telšių mieste buvo surengta griežta eismo dalyvių kontrolė.

Jos metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas vairuotojų blaivumui patikrinti bei grubiems kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti.

Vykdytos priemonės metu, policijos pareigūnai taip pat atkreipė dėmesį į eismo dalyvių saugos reikalavimų laikymąsi, automobilių techninę būklę, sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojų pažeidimus.

Per tris prevencinės priemonės vykdymo valandas iš viso buvo išaiškinta 15 kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp kurių – vienas neblaivus vairuotojas (gimęs 1966 m.), kuriam nustatytas 0,44 promilės girtumas. Pažeidėjui teks sumokėti 300-450 eurų baudą bei 1-1,5 m. automobilio vairą iškeisti į dviratį ar pasivaikščiojimą pėstute.

Taip pat nustatyti trys vairuotojai, automobilius eksploatavę neatlikus techninės apžiūros, vienas – neapdraudęs privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, vienas – su netinkamomis padangomis, dar vienas – apskritai jo neįregistravęs nustatyta tvarka.

Keturi policijos pareigūnų akiratin pakliuvę vairuotojai važiuodami nesegėjo saugos diržų, o krovininio automobilio vairuotojas pažeidė darbo ir poilsio režimą. Visiems vairuotojams už pažeidimus teks atsakyti administracine tvarka.

Reido metu žodinė pastaba paskirta ir pėsčiajam, ėjusiam per gatvę vietoje, kur matomumo zonoje įrengta pėsčiųjų perėja.

Kelių policijos pareigūnai linki vairuotojams saugaus kelio ir ragina elgtis atsakingai, būti tolerantiškais vieni kitų atžvilgiu, nepažeidinėti kelių eismo taisyklių reikalavimų. Saugaus savaitgalio!

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus