Tikrino, ar transportas – ne per triukšmingas

Gavę gyventojų nusiskundimų dėl keliamo triukšmo Klaipėdos rajone, Kelių policijos tarnybos pareigūnai trečiadienį Gargždų prieigose tikrino ar automobilių, motociklų ir mopedų vairuotojai laikosi visų kelių eismo taisyklių, ar dviratės motorinės transporto priemonės neviršija nustatytos leidžiamos garso normos, ar nesama chuliganiško vairavimo atvejų.

Per dvi valandas patikrintos 35 transporto priemonės: keturiems vairuotojams pareigūnai surašė protokolus. Vienam motorolerio vairuotojui dėl „plikų“ padangų anuliuotas techninės apžiūros talonas.

Gargždų techninės apžiūros centro specialistai pareigūnams padėjo matuojant dviračių motorinių transporto priemonių skleidžiamą garsą – tikrintos priemonės nustatytų normų neviršijo.

Gyventojai, turintys nusiskundimų dėl motociklų, motorolerių keliamo triukšmo kviečiami kreiptis į Kelių policijos tarnybą – visi skundai bus išnagrinėti ir į juos reaguojama nustatyta tvarka.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad tai jau ne pirmas kartas, kai policijos pareigūnai dėl keliamo transporto priemonių triukšmo anuliuoja galiojančią techninę apžiūrą.

Prieš porą savaičių toks reidas vyko Klaipėdoje.

Pareigūnai, reaguodami į gyventojų ir uostamiesčio svečių nusiskundimus, buvo itin principingi tiems vairuotojams, kurie vasaros vakarais Klaipėdos miesto gatves pasirenka pramogai: lenktynėms bei triukšmui sukelti.

Kelių policininkai reido metu patikrino ir su prevencijos tikslu pasikalbėjo su 30 motociklininkų.

25 įvairių transporto priemonių (tarp jų – 4 motociklų) vairuotojams paskyrė baudas už miesto ribose viršytą greitį.

Teigiama, kad baikeriai dažniausiai gatves šturmuoja vėlyvu paros metu (21-3 val.), kai aplink tvyro ramybė ir tyla.

Reido metu net 7 motociklininkai Mažeikiuose ir 1 Telšiuose bei du automobiliai (Mažeikiuose) buvo palydėti į VĮ „Techninių apžiūrų centrą“, kur buvo atliekamas garso patikrinimas.

Nustačius, jog trijų motociklų (2 Mažeikiuose, 1 Telšiuose) ir dviejų automobilių skleidžiamas garsas viršija techninėje transporto priemonių charakteristikoje nustatytą garsą, šioms transporto priemonėms buvo panaikinti techninės apžiūros dokumentų galiojimai.

Su dviračių transporto priemonių vairuotojais bei kai kurių jų tėvais taip pat buvo vykdomi profilaktiniai pokalbiai, kurie, kaip tikimasi, ateityje padės užkirsti kelią panašaus pobūdžio pažeidimams.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus