Tipinė avarija: pirma juosta važiuojantis praleido, antra juosta – „nunešė“

Trečiadienį ryte įvykęs eismo įvykis Šeimyniškių gatvėje priminė nerašytą taisyklę: jei tave praleidžia važiuojantis pirma eismo juosta, tai nereiškia, kad tokiais kilniais tikslais vedamas pasielgs ir vairuotojas, važiuojantis antra eismo juosta.

Tuo šį ryta galėjo įsitikinti „Subaru Impreza“ vairuotoja, kuri iš šalutinio kelio bandė išvažiuoti į Šeimyniškių gatvę.

Privažiavus sankryžą „Subaru“ vairuotoją praleido pirma eismo juosta važiavęs troleibusas, tačiau pradėjus važiuoti į automobilio šoną trenkėsi antra eismo juosta važiavęs BMW X3 automobilis, kurį vairavo taip pat moteris.

Akivaizdu, kad abi vairuotojos viena kitos nematė, tikėtina, matomumą užstojo ir troleibusas.

Susidūrimo būta nemažo: „Subaru“ gavo šoninį smūgį į kairę pusę, o BMW sudaužyta visa priekinė dalis.

Per eismo įvykį susižeidė abi vairuotojos, kurias iš avarijos vietos išvežė greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Dėl eismo įvykio susidarė didelės transporto spūstys.

Verta pastebėti, kad tai dažna tokio pobūdžio avarija, todėl iš šalutinio kelio važiuojantys vairuotojai turėtų neskubėti ir įsitikinti, kad juos praleidžia visi ta kryptimi judantys eismo dalyviai.

Taip pat atminti, kad važiuojantys pagrindiniu keliu – visuomet teisūs.

Policijos departamentas teigia:

ryte (apie 6.45 val.) Vilniuje, Šeimyniškių ir Sporto gatvių sankryžoje, 41 metų moters vairuojamas automobilis „Subaru Impreza“, sukdamas į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio BMW markės automobilio, kurį vairavo 39-erių moteris, ir su juo susidūrė.

Nukentėjo abi vairuotojos, jos paguldytos į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus