Tragiška avarija: automobilyje nuskendusią moterį palikę giminaičiai mėtė pėdas

Nepaprasta tragiška istorija Šiaulių rajone. Tvenkinyje nuskendo automobilis. Jo viduje narai rado moters kūną. Paaiškėjo, kad moterį žūti paliko vyras su pusbroliais.

Jie iš automobilio išsiropštė ir spruko. Apie nelaimę mokytojams pranešė žuvusios moters duktė, kuri nugirdo tėvo pokalbį.

Incidentas įvyko netoli Kuršėnų, Juozapavos kaime, Šiaulių rajone, kelyje vairuotojui nesuvaldžius automobilio, šis nuvažiavo nuo kelio ir paniro į tvenkinį.

„Renault Laguna“ važiavo 4 žmonės. 3 vyrai iš automobilio išsikapstė, tačiau 37 m. moteris nuskendo. Jos kūną ištraukė ugniagesiai.

Pagal pirminę informaciją, kompanija gėrė Šiauliuose, važiuodami automobiliu taip pat vartojo alkoholinius gėrimus.

Automobilį galimai vairavęs neblaivus (1,54 prom.) vyras (g. 1982 m.) uždarytas į areštinę.

Bandė apgauti pareigūnus

Kuršėnuose dirbanti pareigūnė Sandra Jakė vakar ryte gavo pranešimą iš mokyklos apie galimai įvykusią nelaimę – po avarijos automobilyje nuskendo vienos moksleivės mama.

Kadangi šeimą gerai pažinojo, su kolegomis iškart pradėjo moters paiešką. Namuose neradusi buvusio moters sutuoktinio nuvyko pas ieškomos moters tėvus.

Ten lankėsi ieškomo vyro giminaitis, kuris tikino, kad nieko apie nelaimę nežino, o pats yra šiaulietis ir Kuršėnuose tik svečiuojasi, tad jau ruošėsi vykti namo.

Vaikinui apsirengus striukę pareigūnė pastebėjo, kad drabužis visas šlapias.

„Paklausiau, ar jis meluoja. Vaikinui pradėjo rankos drebėti, labai susijaudino ir papasakojo, kas nutiko“ – prisimena S. Jakė.

Taip vienas po kito buvo surasti ir keleiviai, ir vairuotojas. Darbo diena pareigūnei baigėsi tik 20 val.

Tai tik pavyzdys, kokia buvo darbo diena vienai pareigūnei, tačiau čia dirbo visa didelė pareigūnų komanda iš skirtingų tarnybų.

Ačiū Jiems už profesionalumą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus