Tragiška avarija: vandens kanale žuvo mama ir dukra

Trečiadienį apie 17.30 val. Šilutės r., Traksėdžių k., Šilojų g., automobilis „Opel Astra“ (pagam. 2000 m.), vairuojamas 29 m. moters, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi į vandens kanalą. Per eismo įvykį žuvo vairuotoja ir kartu važiavusi jos 9-metė dukra.

Teigiama, kad nuo kelio automobilis nuslydo.

Žuvusiųjų artimieji pasakojo, kad moteris po darbo važiavo į mokyklą pasiimti dukrą ir kartu patraukė namo.

Aiškėja, kad slidžiame kelyje automobilį pirmiausiai apsuko, o vėliau nevaldomas automobilis nulėkė nuo kelio.

Baisiausia tai, kad automobilis vandens kanale apvirto ant stogo ir visas salonas atsidūrė po vandeniu.

Apie siaubingą nelaimę durpyne pranešė pro šalį važiavę žmonės.

Atskubėjusiems gelbėtojams gana greitai pavyko ištraukti vairuotoją ir dukrą, tačiau abidvi jau buvo mirusios.

Tikėtina, kad mama ir dukra žuvo ne dėl sužalojimų, o nuskendo.

Sausio 16 d., pirminiais duomenimis, šalies keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 4 žmonės. Tragiškame įvykyje žuvo du žmonės, 29 m. vairuotoja ir 9 m. nepilnametė keleivė.

Ryte, Mažeikių r., Juodeikių k., nereguliuojamoje sankryžoje susidūrus dviem automobiliams, buvo nežymiai sužeistas 60-metis vairuotojas, apie 9.10 val. Palangoje, Jūratės gatvėje buvo partrenktas nenustatytoje vietoje į kelią įžengęs pusamžis vyras.

Prieš vidurdienį Klaipėdoje, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, vairuotojas atsitrenkė į priekyje stabdžiusį automobilį, kuris atsitrenkė į kitą priekyje sustojusį automobilį, nežymius sužalojimus patyrė du vairuotojai ir viena keleivė.

Per parą įvyko 56 techniniai susidūrimai, kuriuose žmonės nenukentėjo, 3 įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Naktį iš antradienio į trečiadienį, krašto kelyje Mažeikiai–Skuodas slidžiame kelyje automobilio „BMW525“ nesuvaldė ir nuo kelio nuvažiavo neblaivus (0,48 prom.), teisės vairuoti neturintis 21 m. vaikinas, taip pat naktį, apie 3 val., Vilniuje, Darbininkų g., neblaivus (0,72 prom.) 44 m. vyras atsitrenkė į du stovėjusius automobilius, ir važiuodamas, susidūrė dar su vienu automobiliu. Trečiadienio vakare, apie 20 val., Vilniuje, Didžiasalio k., neblaivus 50-metis vairuotojas (0,91 prom.) atsitrenkė į priekyje važiavusį traktorių.

Trečiadienį keliuose įvyko 9 užvažiavimai ant laukinių gyvūnų, įvyko 7 priešpriešiniai susidūrimai (žmonės nenukentėjo), 8 susidūrimai su priekyje važiavusiais automobiliais, nuo kelio nuvažiavo 5 vairuotojų nesuvaldyti automobiliai.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Robertas
    17 sausio, 11:13 Robertas

    Valstybe baudom nori mazint kraupias avarijas, tai gal metas ir i kelius atkreipt demsi, nes tragiski, kelininkai turi buti kaltinami del tokiu ivykiu, kad visiskai nepriziurima

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus