Tragiška motociklininko avarija baigėsi mirtimi – pasireiškė vadinamas „voblingas“

Užfiksuota tragiška motociklininko avarija, kuri baigėsi vairuotojo mirtimi. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis galėjo įvykti susimėčius motociklo vairui, t. y. įvyko vadinamas „voblingas“.

Nelaimė įvyko penktadienį vakare, apie 19 val., kelio Salantai – Plateliai 19,4 kilometre, Kretingos rajone, skelbia TV laidos „Reidas“ komanda.

31-erių vyras, vairuodamas motociklą „Honda“, vingiuotame kelio ruože su įkalne, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į iš priekio atvažiavusio „Volvo“ priekinį kairiosios pusės kampą, kurį vairavo 26-erių vyras.

Motociklininkas žuvo iš karto.

Net trys šaltiniai patvirtino, kad žuvusio kretingiškio žmona, netrukus turi gimdyti.

Šiais metais jau žuvo 12 motociklų vairuotojų. Vien tik praėjusią savaitę motociklų vairuotojai pateko į 5 eismo įvykius: 1 žuvo, 4 sužeisti.

Teigiama, kad šis eismo įvykis nutiko pasireiškus vadinamam „voblingui“.

Policijos suvestinėje skelbiama: penktadienį apie 19.00 val. Kretingos rajone, Tuzų kaime, Kalvų gatvėje (kelyje Salantai–Plateliai), vingiuotame kelio ruože su įkalne į priešpriešinio eismo juostą įvažiavo motociklas „Honda“.

Dviratė transporto priemonė susidūrė su krovininiu automobiliu „Volvo“, kurį vairavo 26 metų vaikinas. Per eismo įvykį žuvo motociklą vairavęs 31 metų vyras.

Avarija Vilniuje

Panaši avarija prieš kurį laiką nutiko Vilniuje, Minsko pl.

34 metų motociklo vairuotojas lenkė automobilį, o jį aplenkus staiga pradėjo drebėti rankos ir vairas ėmė sukinėtis į šonus. Nukritus nuo motociklo vairuotojas trenkėsi į atitvarus ir mirė.

Įtariama, jog eismo įvykio kaltininkas didelis greitis ir pasireiškęs „voblingo“ efektas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus