Tragiškoje BMW avarijoje žuvo 3 žmonės, dar 2 sužeisti

Sausio 31 d. apie 3.20 val. Kaune, Nuokalnės g., policinės priemonės metu pareigūnai pastebėjo važiuojantį automobilį „BMW 320“, kurio vairuotojas nepaklusęs teisėtam pareigūnų reikalavimui sustoti, padidinęs greitį nuvažiavo.

Automobiliui nuvažiavus dideliu greičiu, pareigūnai ieškojo menama kryptimi nuvažiavusio automobilio. Apie 3.27 val. Kaune, Šiaurės pr. ir S. Žukausko g. žiedinėje sankryžoje, rastas automobilis „BMW 320“, kuris buvo nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkęs į apšvietimo stulpą.

Eismo įvykio metu žuvo automobilį vairavęs vyras (gim. 1996 m.), keleivis (gim. 1997 m.) ir moteris, gimusi 1988 m. Į gydymo įstaigą dėl patirtų sužalojimų pristatyti du keleiviai: mergina ir vaikinas, gimę 1995 m.

Pirminiais duomenimis, keleiviai galimai nebuvo prisisegę saugos diržų, nesuveikė automobilyje esančios oro pagalvės. Paimti kraujo mėginiai vairuotojo ir keleivių blaivumui nustatyti.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 3d. ir 5 d.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus