Trečdalis sužeistųjų pirmadienio eismo įvykiuose – vaikai

Liepos 9 dieną šalies keliuose įvyko 17 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 20 žmonių. Tarp sužeistųjų – 7 nepilnamečiai, iš kurių 4 buvo automobilių keleiviai, 2 pėstieji, 1 mopedo vairuotojas. Daugiausiai eismo įvykių įvyko dalyvaujant pėstiesiems, kurie kirto kelią ne per pėsčiųjų perėją, per parą įvyko 7 tokie įvykiai. Sukant į kairę, nepraleidus pagrindiniu keliu tiesiai važiavusių transporto priemonių įvyko 4 susidūrimai.

Ryte, apie 8 val. Alytuje buvo sužeistas motociklo vairuotojas, kurio nepraleido į kairę sukantis automobilis. Vidurdienį Šakių rajone, Lukšių miestelyje, susidūrė lengvasis automobilis ir į kairę sukantis traktorius, o Utenos rajone, Kirdeikių kaime, traktoriaus šieno vartytuvu buvo kliudytas staiga į kelią įžengęs neblaivus pėsčiasis.

Popietę Kaune į automobilį, kuris lanksčia vilktimi vilko kitą automobilį ir suko į kairę, atsitrenkė ir buvo sužeista motociklą vairavusi mergina. Už valandos Kaune buvo sužeistas 17-metis mopedo vairuotojas, kurio nepraleido į dešinę sukantis automobilis.

Darbo dienos pabaigoje Šiaulių rajone, Kuršėnuose, automobiliu buvo partrenktas ir sunkiai sužalotas netikėtai į kelią nenustatytoje vietoje įbėgęs 11-metis berniukas. Sunkiai sužeista ir ligoninės reanimacijos skyriuje gydoma pusantrų metų mergytė, kurią vakarėjant Vilniuje, Rodūnios kelio daugiabučio namo kieme partrenkė besiparkuojantis automobilis.

Du mažamečiai vaikai, 4 metų mergytė ir 2 metų berniukas, buvo sužeisti vienam automobiliui įvažiavus į kito automobilio galinę dalį Palangoje, Liepojos plente.

Taip pat du nepilnamečiai, 12 metų mergaitė ir 9 metų berniukas buvo sužeisti Kaune susidūrus dviem automobiliams, vienas iš kurių važiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui. Vakare, Vilniuje ir Varėnoje buvo sužeisti du pėstieji, ant kurių užvažiavo dviratininkai. Jau sutemus, kelyje Smiltynė – Nida, susidūrus su laukiniu gyvūnu (briedžiu), nuo kelio nuvažiavo ir apvirto motociklas. Vėlai vakare, apie 23 val. Vilniuje, Grigiškėse, maršrutiniu autobusu galimai buvo kliudytas pėsčiasis.

Per praėjusią parą policijos pareigūnai užregistravo 44 eismo įvykius, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, 2 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pirmadienį šalies keliuose išaiškinti 25 neblaivūs vairuotojai, 9 iš kurių girtumas viršijo 1,5 promilės.

Transporto priemones vairavo, nors teisės tam neturėjo, 20 asmenų, o dėl chuliganiško ir pavojingo vairavimo atsakomybėn patraukta 13 vairuotojų. Taip pat nustatyti 88 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, išaiškinti 28 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad liepos 10–19 dienomis šalies keliuose policijos pareigūnai sustiprintą dėmesį skirs pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų saugumui.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus