Trečiadienį dvejuose eismo įvykiuose žuvo trys žmonės

Trečiadienį, lapkričio 14 d., mūsų keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 14 žmonių. Dvejuose eismo įvykiuose tragiškai žuvo trys žmonės – 57 metų pėsčioji, 50 metų vairuotoja ir 44 metų keleivė.

Viename eismo įvykyje buvo sužeista nepilnametė, 8 metų pėsčioji. Pėsčiųjų perėjose partrenkti du pėstieji, įvyko du susidūrimai su priekyje sustojusiais automobiliais, du įvykiai viešajame transporte.

Per parą pareigūnai išaiškino 10 neblaivių vairuotojų, iš jų 5 vairuotojų girtumas buvo didesnis kaip 1,5 promilės, taip pat nustatyta 16 neblaivių dviratininkų. Trečiadienį policijoje buvo užregistruoti 67 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Iš karto po vidurnakčio, 00.02 val., Kaune, V. Krėvės ir Pramonės pr. žiedinėje sankryžoje, automobilį „Volvo V70“ vairavęs 22 m. vaikinas nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į troleibusų linijos metalinį stulpą.

Eismo įvykio metu buvo sužeistas automobilio vairuotojas ir kartu važiavęs 19-metis keleivis, jaunuoliai dėl daugybinių sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Ryte, 7.15 val., Trakų r., magistralinio kelio kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas 22-ame kilometre, ties Šventininkų k., 57 m. vyro vairuojamas automobilis „Renault Megane“ partrenkė netikėtai į kelią nenustatytoje vietoje įžengusią 57 m. pėsčiąją. Moteris žuvo eismo įvykio vietoje.

8.30 val., Rokiškio r., Pandėlio k., Panemunio g., 58 m. moteris, vairuodama automobilį „VW Passat“, partrenkė staiga pro mokyklinio autobuso priekį į važiuojamąją dalį įbėgusią 8-erių metų mergaitę. Dėl sužalojimų mergaitė buvo pristatyta į ligoninę.

Vidurdienį, 11.58 val., Kauno r., kelyje Vaišvydava–Piliuona ties Margininkų k., 40-metės moters vairuojamas automobilis „Opel Meriva“ įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su 50-metės moters vairuojamu automobiliu „Škoda Octavia“.

Per eismo įvykį žuvo automobilio „Škoda Octavia“ vairuotoja ir kartu važiavusi 44 m. keleivė. Automobilio „Opel Meriva“ vairuotoja ir du automobilyje, „Škoda Octavia“ važiavusios keleivės, 28-erių ir 27-erių moterys dėl įvairių sužalojimų paguldytos į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus