Trečiadienį eismo įvykiai – dėl neatidumo ir neatsargumo

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, gegužės 29-ąją, trečiadienį, šalies keliuose įvyko 12 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės.

Sužeista 14 eismo dalyvių: 10 vairuotojų (2 motociklų, 1 mopedo), 3 keleiviai ir 1 pėsčioji.

Tarp nukentėjusiųjų – 4 nepilnamečiai (15 metų mopedo vairuotojas, 6-erių ir 17 metų keleiviai, 8-erių pėsčioji).

Užregistruoti 8 transporto priemonių susidūrimai, 2 eismo įvykiai įvyko esant šlapiai kelio dangai. Neblaivus vairuotojas dalyvavo 1 įvykyje (nukentėjo pats įvykio kaltininkas).

Pirminiais duomenimis, Kaune įvyko 5 eismo įvykiai (5 sužeisti), Vilniuje – 3 (sužeisti 3 žmonės), Šiauliuose – 1 įvykis (2 sužeisti).

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenimis, per parą policijos pareigūnai iš viso užregistravo 72 eismo įvykius.

Trečiadienio ryte (apie 7 val.) Kaune, Savanorių prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos sankryžoje, važiuodami ta pačia kryptimi, susidūrė automobilis „Toyota Corolla“, vairuojamas 44 metų moters, kuris keitė važiavimo kryptį, ir motociklas „Honda CBR 600FS-2“, vairuojamas ne tarnybos metu, neuniformuoto, blaivaus Lietuvos kariuomenės eilinio.

Nuo smūgio nevaldomas motociklas įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur trenkėsi į važiavusį automobilį „Chrysler Voyager“, vairuojamą 40 metų vyro.

Nukentėjo dviratės transporto priemonės 24 metų vairuotojas, jis nuvežtas į ligoninę.

Pavakarę (apie 17.30 val.), taip pat Kaune, Aleksote, Kalkinės gatvėje, vairuojamo motociklo „Honda“ nesuvaldė ir su juo griuvo 29 metų vyras. Jis, pirminiais duomenimis, dėl kojos traumos pristatytas į ligoninę.

Eismo įvykyje Kaune, Ašmenos gatvėje, nukentėjo ir 81 metų moteris, važiavusi miesto maršrutiniu autobusu, kai šio vairuotojas staigiai stabdė. Garbaus amžiaus moteriai gydytojai suteikė būtiną pagalbą.

Pavakarę (16.55 val.) Vilniuje, Avinėlių ir Drūkšių gatvių sankryžoje, į priekyje važiavusį ir į kairę sukti sustojusį automobilį „Nissan Qashqai“, vairuojamą 34 metų moters, atsitrenkė iš paskos važiavęs mopedas „Aprilia“.

Nukentėjo jį vairavęs 15 metų paauglys, iš įvykio vietos jis nuvežtas į ligoninę ir, pirminiais duomenimis, paguldytas į reanimaciją. Nepilnametis teisę vairuoti šios rūšies transporto priemonę turi.

Prieš aštuntą ryto Šiauliuose, Lieporių ir Gegužių gatvių sankryžoje (danga šlapia), 51 metų moteris, vairuodama automobilį „Volvo V50“ ir sukdama į dešinę pristabdė, tačiau jos automobilis atsitrenkė į priekyje stovėjusį „Nissan Qashqai“.

Į įvykio vietą buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Į ligoninę nuvežti „Nissano“ 35 metų vairuotoja ir jos 6 metų sūnus. Pirminiais duomenimis, abiem paskirtas ambulatorinis gydymas.

Apie 17 val. Širvintų rajone, Graužių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, į kelio atitvarus atsitrenkė automobilis „Peugeot 406“.

Šį automobilį vairavusiam 27 metų vyriškiui nustatytas sunkus (2,58 promilės) girtumas. Įvykio metu jis pats ir nukentėjo, gydytojai jam suteikė pirmąją pagalbą.

Po penktos (17.20 val.) sostinėje, Viršuliškių gatvėje, iš už stovinčių automobilių į važiuojamąją kelio dalį įbėgusią mažametę kliudė automobilis „VW Touran“, vairuojamas 32 metų vyro.

Nukentėjusi 8 metų mergaitė nuvežta į ligoninę (jai, pirminiais duomenimis, sumušta galva, nubrozdinta kakta).

Prieš aštuntą vakaro Kauno rajone, Raudondvario kaime, Pakalnės gatvėje, iš namo kiemo teritorijos išvažiuodamas automobilis „Opel Vectra“ susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu „Audi“ markės automobiliu. Sužeidimus patyręs „Opelio“ 31 metų vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Vakare (apie 22.52 val.) Rietave, Plungės gatvėje, susidūrė dviejų jaunų vairuotojų (18 ir 19 metų) vairuojami automobiliai „Toyota Celica“ ir „VW Passat“. Nuo smūgio abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežti 19 metų vaikinas, vairavęs „Toyotą“, ir antrojo automobilio 17 metų keleivė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena: 

eismo dalyviai privalo laikytis visų būtinų atsargumo priemonių, nekelti pavojaus kitų eismo dalyvių, kitų asmenų ar jų turto saugumui ir aplinkai, nesudaryti kliūčių jų eismui, taip pat siekdami išvengti nuostolingų padarinių arba juos sumažinti privalo imtis visų būtinų priemonių, išskyrus tuos atvejus, kai dėl to kiltų pavojus jų pačių, kitų žmonių gyvybei ar sveikatai arba tokios priemonės padarytų dar daugiau žalos palyginti su ta, kurios būtų galima išvengti. 

Saugokime save ir rūpinkimės kitais, esančiais šalia.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus