Trečiadienį – eismo įvykiai didmiesčiuose

Balandžio 10-ąją mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista 10 žmonių, tarp sužeistųjų– vienas nepilnametis automobilio keleivis.

Trečiadienį eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti žmonės, užregistruoti Vilniuje (1 įvykis), Kaune (3 įvykiai) ir Šiauliuose (3 įvykiai).

Per parą policija užregistravo 65 eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, du eismo įvykius (Vilniuje ir Klaipėdoje) sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Ryte, 9.37 val., Šiauliuose, Vilniaus g., prie turgaus, 50- metis vyras vairuojamu automobiliu „Volkswagen Golf“ kliudė 76 m. pėsčiąją, kuri dėl nežymių sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

Kiek vėliau, 10.22 val., taip pat Šiauliuose, Tilžės ir Statybininkų g. šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, 20-metis vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai per sankryžą važiavusio automobilio, su kuriuo susidūrė. Įvykio metu vairuotojas buvo sužeistas ir gydomas ambulatoriškai.

10.46 val., Kaune, K. Petrausko ir Aušros g. nelygiareikšmių kelių sankryžoje, automobilis „Opel Astra“ išvažiavo iš šalutinio kelio, nepraleidęs pagrindiniu keliu važiavusio autobuso „Volvo B91“, kurio vairuotojas, vengdamas susidūrimo, staigiai stabdė, dėl to autobuse nukrito ir susižalojo 40-metė keleivė. Sužalota moteris buvo pristatyta į ligoninę.

Popietę, 15.49 val., Kaune, Savanorių pr., 25 m. vyras, vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nespėjo automobilio sustabdyti ir atsitrenkė į priekyje važiavusį ir stabdžiusį automobilį „Toyota Yaris“. Įvykio metu pastarojo automobilio vairuotoja ir kartu važiavęs 11 metų keleivis buvo sužeisti ir pristatyti į ligoninę.

Vakare, 20.50 val., Kaune, A. Juozpavičiaus pr., 54 m. moteris, vairuodama automobilį „Volkswagen Golf“, buvo neatidi, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į priekyje prieš posūkį į kairę sustojusį automobilį „BMW 320“., taip pat vengdama susidūrimo, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su automobiliu „ Volkswagen Golf“, kurio 20-metis vairuotojas ir jo bendraamžė keleivė buvo sužeisti ir pristatyti į ligoninę, taip pat buvo sužeista ir ambulatoriškai gydoma įvykį sukėlusi vairuotoja.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad saugaus ir leistino greičio nesilaikymas vairuojant, nepasirinktas tinkamas važiavimo greitis dažnai įtakoja skaudžias eismo įvykių pasekmes.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus