Trečiadienį eismo įvykių buvo kiek daugiau nei įprasta, sužeisti 25 žmonės

Pirminiais duomenimis, rugsėjo 5 d., (trečiadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 20 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeisti 25 žmonės. Tarp sužeistųjų paros eismo įvykiuose daugiausia buvo pėsčiųjų – 10 žmonių, taip pat sužeisti 8 vairuotojai, 5 keleiviai, 2 dviračių vairuotojai. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – trys nepilnametės pėsčiosios.

Per parą policija užregistravo 42 eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 2 tokius įvykius (viena – Vilniuje ir vieną – Kaune) sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Naktį į ketvirtadienį, apie 3 val., Vilniuje, Didžiojoje gatvėje buvo partrenkta 69 metų pėsčioji, kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino.

Paryčiais, dar tamsoje, Trakų rajone sunkvežimis kliudė kelkraštyje automobilio ratą keitusį 18-metį, kuris nedėvėjo ryškiaspalvės šviesą atspindinčios liemenės.

Ryte, prieš aštuntą, Mažeikių rajone, Laižuvoje, 21 metų vairuotojas nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris atsitrenkė į medį, o įvykio metu buvo sužeistas vairuotojas ir kartu važiavusi 20-metė keleivė.

8.30 val., Vilniaus rajone, Šatrininkų kaime, išvažiuojantis iš šalutinio kelio automobilis partrenkė dviračiu važiavusį 41-erių metų vyrą, kuris dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę.

Prieš pat vidurdienį Kaune, Taikos prospekte, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje susidūrus dviem automobiliams ir vienam automobiliui atsitrenkė į stulpą, buvo sužeistos jauna vairuotoja ir kartu važiavusi keleivė.

Valandą po vidurdienio Kaune troleibuso durys prispaudė išlipančios 80-metę keleivės koją, garbaus amžiaus moteris buvo velkama keliu apie 10 metrų, ir vėliau dėl sužalojimų prisistatyta į ligoninę.

Taip pat Kaune, beveik tuo pačiu metu, daugiabučio namo kieme atbuline eiga važiavusiu automobiliu buvo partrenkti du pėstieji – 77 m. vyras ir 87 m. moteris.

Popietę Kretingoje, Rotušės aikštėje, 80-metė dviratininkė pėsčiųjų perėjoje partrenkė 7 metų mergaitę – nežymiai buvo sužeista ir nepilnametė pėsčioji, ir garbaus amžiaus dviratininkė.

Darbo dienos pabaigoje, pėsčiųjų perėjoje Vilniuje, Olandų gatvėje, automobilis, vairuojamas vyro, iš kurio teisė vairuoti buvo atimta, partrenkė 13 metų mergaitę, kuri dėl daugybinių kojos lūžių paguldyta į ligoninę.

Vakarėjant, Vilniuje, O.Milašiaus ir Lizdeikos gatvių susikirtime, užsiblokavus stabdžių sistemai, nevaldomas automobilis „Toyota Picnic“ įčiuožė į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į kitą automobilį, kurio vairuotojas buvo nežymiai sužeistas. Dėl eismo įvykio susidarė didelė automobilių spūstis.

Kiek vėliau, taip pat Vilniuje, Metalo g., automobiliu „Mazda“ buvo partrenktas tamsoje kelio važiuojamąja dalimi ėjęs pėsčiasis, nesegėjęs atšvaitų ir nedėvėjęs rūbų su šviesą atspindinčiais elementais. Kaltininkas partrenkęs pėsčiąjį, iš įvykio vietos paspruko.

Vakare, Kaune, K. Petrausko gatvėje, pėsčiųjų perėjoje nenustatytas automobilis partrenkė 17-metę pėsčiąją ir iš įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusi mergina gydoma ambulatoriškai.

Taip pat vakare į policiją kreipėsi 28 metų vyras, pranešęs, kad rugsėjo 4 d., Raseinių rajone, Ariogaloje, partrenkė pėsčiąjį ir iš įvykio vietos nuvažiavo. Vyras buvo sulaikytas ir apklaustas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus