Trečiadienį eismo įvykiuose sužeisti 5 vaikai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, gegužės 2 d., šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 12 žmonių. Tarp sužeistųjų trečiadienio įvykiuose – 5 nepilnamečiai, daugiausia dėl savo neatidumo nukentėję vaikai.

Automobiliai kliudė vieną nepilnametę dviratininkę, įvažiavusią į važiuojamąją dalį, taip pat 3 neatidžiai į kelią įbėgusius nepilnamečius pėsčiuosius. Per parą keliuose įvyko 71 techninis eismo įvykis, 5 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Per parą pareigūnai nustatė 20 neblaivių vairuotojų, 9 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, taip pat išaiškino 25 asmenis, vairavusius neturint tam teisės, 5 tokie vairuotojai buvo neblaivūs. Nustatyti 4 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai, 184 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, taip pat išaiškinti 45 neblaivūs dviračių vairuotojai.

13.20 val., Klaipėdos m., Minijos–Lakštučių g. sankryžoje, automobilį „Opel Astra“ vairavusi 39 m. moteris partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią 23 m. pėsčiąją. Partrenktoji mergina dėl sužalojimų buvo paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių.

13.44 val., Vilniuje, Viršuliškių g., namo kieme 13 m. berniukas neatsargiai išbėgo iš už stovinčių automobilių ir atsitrenkė į važiavusį automobilį „Volvo V70“, vairuojamą 67 m. vyro. Berniukas dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę, jam suteikta medikų pagalba.

15.11 val. Kaune, S. Žukausko g., nuo Savanorių pr. link P. Lukšio g. važiavęs automobilis „Audi A3“, vairuojamas 22 m. motes, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kurs susidūrė su kitu automobiliu „Audi A3“, kurį vairavo 19-metė mergina. Eismo įvykio metu buvo sužeisti 3 žmonės, abi vairuotojos ir 41 m. keleivė.

15.59 val., Palangoje, Ganyklų ir Senojo Turgaus g. sankryžoje automobilis „Audi A4“ partrenkė į važiuojamąją kelio dalį įvažiavusią 11 m. dviratininkę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

16.18 val., Vilniaus raj. Riešės sen., Skirgiškių km., visuomeninio transporto sustojime 13-metis berniukas, dėl neatsargaus elgesio buvo kliudytas autobusu „Neoplan“. Berniukas dėl galvos žaizdos ir žastikaulio lūžimo buvo pristatytas į ligoninę, ir suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

16.24 val., Vilniuje, Justiniškių g., 10 metų berniukas bėgdamas nuo jį išgąsdinusio šuns, įbėgo į kelio važiuojamąją dalį ir atsitrenkė į važiavusį automobilį „Renault Clio“. Berniukui lūžo raktikaulis, vaikas gydomas namuose.

17.48 val., Kaune, Saulės g., 33 m. moteris, vairuodama automobilį „VW Polo“ įvažiavo į A. Baranausko gatvę, nepraleidusi nelygiareikšmių kelių sankryžoje pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Hyunday i20“, kurį vairavo 23 m. vyras ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeista automobilyje „VW Polo“ važiavusi 8 m. keleivė, dėl rankos traumos mergaitė buvo pristatyta į ligoninę.

19.59 val., Biržuose, J. Basanavičiaus g., 26 m. vyras vairavo automobilį „Volvo V50“, būdamas visiškai girtas ir nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą. Vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 3,41 prom. girtumas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

22.30 val., Šakių r., Pupių k. ribose, 25 m. vyras vairavo motociklą „Yamaha YZF-R6“ ir susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusią stirna. Įvykio metu vairuotojas nesuvaldė vairuojamo motociklo, griuvo ir susižalojo. Laukinis gyvūnas įvykio metu nugaišo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia suaugusiųjų dėmesį, kad eisme dalyvaujantys vaikai dažnai elgiasi neatidžiai ir nesuvokia galimo pavojaus. Prašome, dažniau pasikalbėkite su mažaisiais apie elgesio kelyje taisykles. Būkime vaikams tinkamu pavyzdžiu, saugokime juos keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus